• en
  • cs
  • si
  • hr
  • da
  • el
bez DPH vč. DPH
Modulový dům 1-pokojový
  • Modulový dům 1-pokojový
  • Modulový dům 1-pokojový
  • Modulový dům 1-pokojový - půdorys
Modulový dům 1-pokojový Modulový dům 1-pokojový Modulový dům 1-pokojový - půdorys
Modulový dům 1-pokojový

Modulový dům 1+kk

805 457 Kč
700 397 Kč bez DPH 805 457 Kč vč. DPH
S DPH
Počet

Odhadovaný výpočet ceny dopravy

Prosím uveďte dodací adresu a klikněte na tlačítko "Zjistit odhadovanou ceny dopravy" pro zjištění přibližné ceny dodání domu na uvedenou adresu

* Povinné pole

Zrušit nebo 

Nejmenší modul z řady, vytváří zajímavou variantu pro bydlení v harmonii s přírodou. Může Vás zaujmout atraktivním vzhledem, rychlostí výstavby a cenovou dostupností. Tento modul je vhodný pro bydlení jednotlivců, nebo párů. Vhodný je však i jako rekreační objekt, ateliér či kancelář, nebo dům pro hosty na Vaší zahradě. Je koncipován, jako 1+kk s komfortní koupelnou a ložnicí, prostor obývacího pokoje je navržen vzdušně s výhledem na okolí přes prosklenou plochu.

Modulové domy jsou důvtipně navrženy, tak aby splňovaly veškeré nároky na úsporné, moderní bydlení. S požadavkem na rychlost. Domy jsou dodávány do dvou měsíců ode dne objednání. V případě potřeby můžete dům převést na jakékoliv místo na této planetě, náš dům takzvaně cestuje s Vámi. Domy jsou navrženy, jako dřevostavba s velmi kvalitní fasádní palubkou ze Sibiřského modřínu, ve Vámi požadovaném odstínu. Jako izolace je použita minerální vata, která v kombinaci s konstrukcí domu zajišťuje celoroční příjemné klima v interiéru s velmi nízkými nároky na provoz. O konstrukčním složení stěn, více v sekci technologie. Modulový dům je napojen na všechny sítě, jako běžný dům. Způsob vytápění je navržen elektrickými sálavými panely ve stropním podhledu. Avšak lze kombinovat s vytápěním krbovou vložkou. Okna jsou trojskla v moderních odstínech antracitové barvy. Domy jsou dodávány ve fázi k nastěhování s plně funkční koupelnou včetně sanitárního zařízení. Jednotlivé moduly jde navzájem propojovat a vytvářet si tak bydlení, dle svých představ. Celý dům je umístěn na zemnících vrutech, nebo základových patkách, tedy odpadá nutnost provádění základové desky a složitého vyřizování stavebního povolení. Tento modulový dům uspokojí všechny vlastníky pozemků ve stísněné zástavbě.

V ceně:

Hydroizolace
Vnější a vnitřní stěnové panely včetně konstrukce stropu a záklopu OSB
Konstrukce střechy včetně pokrývačských a klempířských prací a parapetů
Okenní a dveřní výplně fasády
Instalační předstěna včetně parobrzdné fólie
Vnější zatplení budovy včetně venkovní difuzní fólie a fasádních povrchových úprav
Rozvody domovního vodovodu a kanalizace
Rozvody elektroinstalací
Topení sálavými panely nebo konvektory, zásobník na TUV
Vnitnřní záklopy stěn a stropů sádrovláknitými deskami
Konstrukce suché podlahy
Schody u patrových domů
Finální úpravy sdk konstrukcí (broušení a tmelení)
Obklady a dlažby
Nášlapné vrstvy podlah
Malby
Osazení zařizovacích předmětů
Vnitnřní dveře a zárubně včetně kování
Vnitřní parapety
Instalace zásuvek a vypínačů

Parametry

Obytná plocha m2
19,0
zastavěná plocha v m2
24,0