Pronájem bytu 3+1, 68 m² – Praha, Kobylisy, ulice Šiškova

20,000 Kč za měsíc
Šiškova, Praha, Praha 8, Kobylisy
Oblíbené

REALT

  • Aktualizováno dne:
  • 21 prosince, 2025
  • 68 m2

Popis bytu

Nabídka pronájmu bytu

Nabízím Vám k pronájmu byt 3+1 v Praze, v žádané lokalitě Prahy 8 Kobylisy, v ulici Šiškova. Byt se nachází v 8.NP z 11 v revitalizovaném panelového domu s výtahem a má výměru 68,4 m2 + lodžii (cca 4,23 m2). Byt se skládá z obývacího pokoje (cca 18,25 m2), ložnice (cca 12,74 m2), pokoje (cca 9,89 m2), kuchyně (cca 10,85 m2), koupelny (cca 3,84 m2), samostatného WC (cca 1 m2), chodby (cca 2,89 m2) a zádveří (cca 4,23 m2). Ze zasklené lodžie, přístupné z obývacího pokoje, se otevírá panoramatický pohled na velkou část Prahy, včetně dominanty města Pražského hradu.

Stav bytu

Byt je v původním stavu a je pronajímán tak, jak je zobrazen na fotografiích. Volně stojící nábytek a dekorace nejsou součástí pronájmu (vyjma kuchyňské linky, skříní a obývací stěny). V koupelně se nachází vana, umyvadlo a příprava na pračku. V kuchyni je přípojka na plyn. Na podlahách je v celém bytě položeno linoleum. Byt již disponuje praktickým a efektivním úložným prostorem v podobě vestavěných skříní v zádveří a v kuchyni. Okna jsou plastová, dvojskla, přičemž okno v kuchyni je navíc opatřeno předokenní roletou s elektrickým pohonem.

Finanční podmínky

Celkové měsíční nájemné činí 20.000,- + 3.815,- Kč poplatky (při obsazenosti 2 osobami, každá další osoba + 913,- Kč). Poplatky zahrnují: vodné a stočné, teplou vodu a vytápění, el. energii společných prostor a úklid). Odběr elektřiny a plynu bude převeden přímo na nájemníka. Dopředu je majitelem požadována kauce ve výši měsíčního nájmu s poplatky a provize RK je ve výši 24.000,- Kč. Byt je ihned volný k nastěhování.

Rekonstrukce domu a okolí

Dům je po rekonstrukci (zateplená fasáda, plastová okna a podlahové krytiny ve společných prostorách, vchodové dveře do domu). Bydlení v ulici Šiškova v pražských Kobylisích nabízí kombinaci vynikající občanské vybavenosti, skvělé dopravní dostupnosti a blízkosti přírody. V těsné blízkosti domu se nachází autobusová zastávka (cca 160 m) a veškerá občanská vybavenost (např. supermarket, koupaliště, ZŠ, MŠ, dětská hřiště, poliklinika, restaurace, různá sportoviště atd.). Zastávka Metra Ládví, ležící na červené lince C, která je klíčová pro rychlé spojení s centrem (Můstek, Muzeum) a dalšími důležitými přestupními uzly (Florenc, Hlavní nádraží), je vzdálená cca 850 m. Nedaleko je lesopark Ďáblický háj, který je ideální pro procházky, běhání nebo třeba jen relaxaci.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů, případně zájmu o prohlídku, nás můžete kontaktovat, a to v pracovní dny od 9:00 do 18:00.

Adresa: Šiškova, Praha
Město:
Oblast:
Stát/okres:
Země: Czech Republic

Energetická třída: B
A+
A
Energetická třída B
B
C
D
E
F
G
H

ID nemovitosti: 137351
Cena: 20,000 Kč za měsíc
Velikost nemovitosti: 68 m2
Elektřina: 230 V
Užitná/podlahová plocha (m²): 68
Patro: 8
Stav nemovitosti: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: B

Kontaktujte mě

Porovnat nabídky

Realitní kancelář RK BOHEMIA s.r.o.