Gewerbeimmobilien · mit Aufzug · Miete · in Havlíčkův Brod za Ø 331 Kč/m²/měs
1. Pronájem, Kanceláře, 30 m² – Havlíčkův Brod — 4 650 Kč
2. Pronájem obchodu 24 m² Dolní 227 – Havlíčkův Brod — 3 500 Kč
3. Pronájem kanceláře 32 m² Havlíčkovo náměstí – Havlíčkův Brod — 4 640 Kč
4. Pronájem skladu, 2 222 m², Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod
5. Pronájem vybavené zubní ordinace Havlíčkův Brod — 25 000 Kč
6. Pronájem skladových nebo výrobních prostor o velikosti 447 m² v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
7. Pronájem skladu, Havlíčkův Brod, Kyjovská, 36,60 m²
8. Pronájem kanceláře, Havlíčkův Brod, Beckovského, 16 m² — 2 250 Kč
9. Pronájem kanceláře, Havlíčkův Brod, Beckovského, 23 m² — 3 490 Kč
10. Pronájem velkého pozemku (louky) – Havlíčkův Brod — 20 000 Kč
11. Pronájem kancelářských prostor 11 m² – Havlíčkův Brod — 3 700 Kč
12. Pronájem 160 m² komerčních prosto v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
13. Pronájem ocelové kolny v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
14. Pronájem výrobních či skladových prostor v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
15. Pronájem komerčního areálu v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
16. Pronájem ocelové kolny v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
17. Pronájem nově zrekonstruovaného prostoru vhodného pro výrobu – Havlíčkův Brod
18. Pronájem zpevněných ploch a navazující kanceláře v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
19. Pronájem zpevněného pozemku cca 4.000 m² u hlavní silnice na okraji Havlíčkova Brodu – Havlíčkův Brod
20. Pronájem zpevněného pozemku cca 4.000 m² u hlavní silnice na okraji Havl. Brodu – Havlíčkův Brod
21. Pronájem zpevněného pozemku 1.855 m² v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
22. Pronájem výrobních či skladových prostor v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
23. Pronájem skladových prostor v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
24. Pronájem skladových nebo výrobních prostor o velikosti 447 m² v Havlíčkově Brodě – Havlíčkův Brod
Stránka 1 z 3 (67 nabídek)
Stránka 1
Stránka 2
Stránka 3
Další stránka
Miete
Verkauf
Auktionen & Insolvenz
Anteile
Miete
Verkauf
Auktionen & Insolvenz
Anteile
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Wohnungen
Häuser
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Alle
Wohnungen
Häuser
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Miete
Verkauf
Auktionen & Insolvenz
Anteile
Miete
Verkauf
Auktionen & Insolvenz
Anteile
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Wohnungen
Häuser
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Alle
Wohnungen
Häuser
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Gewerbeimmobilien · mit Aufzug · Miete · in Havlíčkův Brod
za Ø 331 Kč/m²/měs
Karte
Standort
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filter
Sortierung
Neueste
Älteste
Günstigste
Teuerste
Günstigste pro m²
Teuerste pro m²
Zufällig
Gewerbeimmobilien · mit Aufzug · Miete · in Havlíčkův Brod
za Ø 331 Kč/m²/měs
Sortierung
Neueste
Älteste
Günstigste
Teuerste
Günstigste pro m²
Teuerste pro m²
Zufällig
Načítám výpis…
de
Miete
/
Gewerbeimmobilien
/
Havlíčkův Brod
/
Aufzug
Immobilien Tschechien
/
Miete
/
Gewerbeimmobilien
/
Havlíčkův Brod
/
Aufzug
de
de
Gewerbeimmobilien · mit Aufzug · Miete · in Havlíčkův Brod za Ø 331 Kč/m²/měs – aktuelle Angebote | REALT