Land in Nová Cerekev, Pelhřimov
1. Prodej, pozemek pro stavbu RD, bytů – Nová Cerekev — 1 722 500 Kč
2. Stavební pozemek č.1 na RD v Chmelné, Nová Cerekev u Pelhřimova — 1 350 000 Kč
3. Stavební pozemek č.2 na RD v Chmelné, Nová Cerekev u Pelhřimova — 1 351 000 Kč
4. Prodej stavebního pozemku 955 m² Chmelná u Nové Cerekve – Nová Cerekev, Chmelná — 1 814 500 Kč
5. Pozemek v KÚ Nová Cerekev | okres Pelhřimov, 14 387 m²
6. Pozemky v KÚ Nová Cerekev | okres Pelhřimov, 20 051 m²
Rent
Sale
Auctions & Insolvency
Shares
Rent
Sale
Auctions & Insolvency
Shares
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartments
Houses
Land
Commercial
Parking
All
Apartments
Houses
Land
Commercial
Parking
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Rent
Sale
Auctions & Insolvency
Shares
Rent
Sale
Auctions & Insolvency
Shares
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartments
Houses
Land
Commercial
Parking
All
Apartments
Houses
Land
Commercial
Parking
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Land in Nová Cerekev, Pelhřimov
Map
Location
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filters
Sort
Newest
Oldest
Cheapest
Most expensive
Cheapest per m²
Most expensive per m²
Random
Land in Nová Cerekev, Pelhřimov
Sort
Newest
Oldest
Cheapest
Most expensive
Cheapest per m²
Most expensive per m²
Random
Načítám výpis…
en
Land
/
Pelhřimov
/
Nová Cerekev
Properties Czechia
/
Land
/
Pelhřimov
/
Nová Cerekev
en
en
Land in Nová Cerekev, Pelhřimov – current listings | REALT