Cabanes maisons · vente · à Černé Voděrady, Praha-východ
1. Prodej dvou chat osada havirna cerne voderady – Černé Voděrady — 4 500 000 Kč
2. Prodej dřevěné chaty 36 m², pozemek 591 m², Černé Voděrady, Ev.č — 890 000 Kč
3. Prodej dvou chat osada havirna cerne voderady dům vila – Černé Voděrady — 4 500 000 Kč
4. Nabízíme rekonstruovanou dvoupatrovou chatu 3+KK v oblasti Havírna, Černé Voděrady — 3 399 000 Kč
5. Prodej chaty 43 m², pozemek 902 m² – Černé Voděrady — 1 990 000 Kč
🇫🇷
fr
Location
Vente
Enchères
Parts
Location
Vente
Enchères
Parts
Cabanes maisons · vente · à Černé Voděrady, Praha-východ
Appartements
Maisons
Neuf
Terrains
Commercial
Stationnement
Tout
Appartements
Maisons
Neuf
Terrains
Commercial
Stationnement
Filtres
Tri
Plus récentes
Plus anciennes
Moins chères
Plus chères
Moins chères au m²
Plus chères au m²
Aléatoire
Cabanes maisons · vente · à Černé Voděrady, Praha-východ
Tri
Plus récentes
Plus anciennes
Moins chères
Plus chères
Moins chères au m²
Plus chères au m²
Aléatoire
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇫🇷
fr
fr
info@realt.cz
Moniteur des annonces immobilières
Biens immobiliers Tchéquie
/
Vente
/
Maisons
/
Cabanes
/
Praha-východ
/
Černé Voděrady
Biens
Cabanes maisons · vente · à Černé Voděrady, Praha-východ – annonces actuelles | REALT