8 nemovitostí v Kamenném Újezdě (okres Rokycany)
1. Stavební pozemek 8 681 m² Kamenný Újezd u Rokycan — 13 890 000 Kč
2. Pozemek o výměře 7 848 m² potenciál pro malý developerský projekt – Kamenný Újezd — 23 500 000 Kč
3. KAMENNÝ ÚJEZD U ROKYCAN – REKREAČNÍ pozemek SE ZÁZEMÍM – Rokycany — 2 499 000 Kč
4. Prodej, domy/rodinný, 152 m², 33701 Kamenný Újezd, Rokycany – Rokycany — 9 990 000 Kč
5. Prodej chaty, 15 m² – Kamenný Újezd — 2 499 000 Kč
6. Prodej – Rodinný dům v obci Kamenný Újezd u Rokycan — 1 680 000 Kč
7. Prodej pozemku k bydlení, 648 m² – Kamenný Újezd — 3 990 000 Kč
8. Prodej pole v k.ú. Kamenný Újezd u Rokycan — 549 000 Kč
Rokycany
/
Kamenný Újezd
Location
Vente
Enchères & Insolvabilité
Parts
Location
Vente
Enchères & Insolvabilité
Parts
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Appartements
Maisons
Terrains
Commercial
Stationnement
Tout
Appartements
Maisons
Terrains
Commercial
Stationnement
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Location
Vente
Enchères & Insolvabilité
Parts
Location
Vente
Enchères & Insolvabilité
Parts
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Appartements
Maisons
Terrains
Commercial
Stationnement
Tout
Appartements
Maisons
Terrains
Commercial
Stationnement
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Biens immobiliers à Kamenný Újezd, Rokycany
Carte
Localisation
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtres
Tri
Plus récentes
Plus anciennes
Moins chères
Plus chères
Moins chères au m²
Plus chères au m²
Aléatoire
Biens immobiliers à Kamenný Újezd, Rokycany
Tri
Plus récentes
Plus anciennes
Moins chères
Plus chères
Moins chères au m²
Plus chères au m²
Aléatoire
Načítám výpis…
fr
Biens immobiliers Tchéquie
/
Rokycany
/
Kamenný Újezd
fr
fr
8 nemovitostí v Kamenném Újezdě (okres Rokycany) | REALT