Dr srlin u bernartic dům vila – Bernartice nad Odrou, u bernartic dům vila
3 950 000 Kč
u bernartic dům vila, Bernartice nad Odrou
Prodej — Dům 3+1, 180 m². Bernartice nad Odrou, u bernartic dům vila. Cena: 3 950 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k prodeji RD v malebné krajině Bernartic v klidné obci Srlín, který je vzdálena pouhých 5 km od městysu Bernartice, kde lze nalézt mateřskou a základní školu, poštu, obchody, ... . RD je postave
Nabízíme k prodeji RD v malebné krajině Bernartic v klidné obci Srlín, který je vzdálena pouhých 5 km od městysu Bernartice, kde lze nalézt mateřskou a základní školu, poštu, obchody, ... .
RD je postaven na jižním okraji rybníka Trubný, je přístupný z komunikace ve vlastnictví Městys Bernartice a nemá přímého souseda což poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro příjemné posezení s rodinou či přáteli u rybníka.
RD s atmosférou venkova je možné využít jak pro celoroční či víkendové bydlení a s potenciálem jeho využití jako dvougenerační RD se samostatnými vchody.
RD je částečně podsklepený, ve zvýšeném přízemí se nachází byt 3+1 s příslušenstvím (koupelna se sprchovací vanou, samostatné WC), v patře je byt 4+1 s příslušenstvím (koupelna s vanou a WC).
Byt 4+1 nabízí možností využití samostatného vchodu pro případný sezonní pronájem.
Hospodářské prostory (dílna, stodola) mají zajímavý potenciál pro přestavbu na další obytné místnosti či podnikatelskou činnost podle vlastních požadavků.
RD byl dlouhá léta využíván k víkendovému bydlení a průběžně byl rekonstruován.
Cca v roce 2006 byla obytná část zateplena, opravila se střešní krytina a byla vyměněná některá okna za plastová.
https://realt.cz/prodej-domy-3-1-180-m2-u-bernartic-dum-vila-bernartice-nad-odrou-61670
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Domy
- Dispozice
- 3+1
- Plocha
- 180 m²
- Podlaží
- přízemí
- Konstrukce
- cihlová
- Sklep
Další nabídky v okolí: /prodej/domy/vila/novy-jicin-okres/bernartice-nad-odrou/u-bernartic-dum-vila
