Case a Malé Žernoseky, Litoměřice
1. Pronájem chaty, 25 m², Malé Žernoseky, okres Litoměřice — 7 000 Kč
2. Prodej chaty, 48 m² – Malé Žernoseky — 1 400 000 Kč
3. Prodej chaty v Malých Žernosekách – Malé Žernoseky — 1 999 000 Kč
4. Prodej chaty, Malé Žernoseky, 48 m² — 999 000 Kč
5. Prodej rodinného domu male zernoseky okres Litoměřice Prodej mensiho domku 141 m² s velkym potencialem za cenu bytu male – Malé Žernoseky
6. Prodej moderní chaty (33 m²) se zahradou (640 m²) – Malé Žernoseky — 3 490 000 Kč
7. Prodej chaty se zahradou 2909 m² obec male zernoseky okres Litoměřice dům vila – Malé Žernoseky — 1 570 000 Kč
Affitto
Vendita
Aste e insolvenza
Quote
Affitto
Vendita
Aste e insolvenza
Quote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Appartamenti
Case
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Tutti
Appartamenti
Case
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Affitto
Vendita
Aste e insolvenza
Quote
Affitto
Vendita
Aste e insolvenza
Quote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Appartamenti
Case
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Tutti
Appartamenti
Case
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Case a Malé Žernoseky, Litoměřice
Mappa
Località
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtri
Ordina
Più recenti
Più vecchi
Più economici
Più costosi
Più economici al m²
Più costosi al m²
Casuale
Case a Malé Žernoseky, Litoměřice
Ordina
Più recenti
Più vecchi
Più economici
Più costosi
Più economici al m²
Più costosi al m²
Casuale
Načítám výpis…
it
Case
/
Litoměřice
/
Malé Žernoseky
Immobili Cechia
/
Case
/
Litoměřice
/
Malé Žernoseky
it
it
Case a Malé Žernoseky, Litoměřice – annunci attuali | REALT