4+kk appartamenti · vendita · a Prague 1 – Staré Město
1. Byt 4+kk Praha 1 – Staré Město, Bílkova — 29 546 000 Kč
2. Luxusní byt na Prodej, Praha 4 – 238 m² — 11 150 000 Kč
3. Luxusní byt na Prodej, Praha 4 – 184 m² — 11 150 000 Kč
4. Luxusní byt na Prodej, Praha 4 – 142 m² — 11 150 000 Kč
5. Luxusní byt na Prodej, Praha 4 – 136 m² — 21 812 000 Kč
6. Byt Smetanovo nábřeží 191 m² – Praha, Staré Město — 38 256 000 Kč
7. Luxusní byt Staré Město 125 m² – Praha, Staré Město — 23 100 000 Kč
8. Exkluzivní byt 4+kk, 135 m², Praha 1 – Staré Město, ul. Veleslavínova, po celkové rekonstrukci
9. Luxusní byt 4+kk 127 m² – Staré Město, Liliová ulice | Micassa – Praha, Staré Město, liliova — 24 590 000 Kč
10. Prodej mezonetového bytu 4+kk G – Praha, Staré Město, Králodvorská — 900 000 Kč
🇮🇹
it
Affitto
Vendita
Aste
Quote
Affitto
Vendita
Aste
Quote
Appartamenti
Case
Nuove costruzioni
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Tutti
Appartamenti
Case
Nuove costruzioni
Terreni
Commerciale
Parcheggio
Filtri
4+kk appartamenti · vendita · a Prague 1 – Staré Město
Ordina
Più recenti
Più vecchi
Più economici
Più costosi
Più economici al m²
Più costosi al m²
Casuale
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇮🇹
it
it
info@realt.cz
Monitor annunci immobiliari
Immobili Cechia
/
Vendita
/
Appartamenti
/
4+kk
/
Praga 1
/
Staré Město
Immobili