Apartamente în Trhové Sviny, České Budějovice
1. Pronájem vybaveného bytu 1+kk s parkovacím stáním, 40 m² – Trhové Sviny — 9 000 Kč
2. Pronájem bytu 2+kk o výměře 38 m², Trhové Sviny, ul. Sídliště — 8 000 Kč
3. Pronájem bytu 3+1, 55 m², Sídliště – Trhové Sviny — 12 500 Kč
4. Prodej bytu 3+kk trhove sviny – Trhové Sviny — 5 850 000 Kč
5. Pronájem bytu 2 1 trhove sviny delnicka – Trhové Sviny
6. Prodej bytu 4+kk, 95㎡ – Trhové Sviny — 5 990 000 Kč
7. Pronájem noveho bytu 2kk 48 m² s parkovanim ul za pilou trhove sviny 2 – Trhové Sviny — 13 000 Kč
8. Pronájem noveho bytu 2kk 48 m² trhove sviny – Trhové Sviny — 12 000 Kč
9. Pronájem bytu 21 trhove sviny – Trhové Sviny
10. Prodej bytu 4+kk, 95 m² – Trhové Sviny — 5 990 000 Kč
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente în Trhové Sviny, České Budějovice
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Apartamente în Trhové Sviny, České Budějovice
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro-MD
Apartamente
/
České Budějovice
/
Trhové Sviny
Imobile Cehia
/
Apartamente
/
České Budějovice
/
Trhové Sviny
mo
ro-MD
Apartamente în Trhové Sviny, České Budějovice – anunțuri actuale | REALT