Case în Loučná nad Desnou, Šumperk
1. Prodej domu Loučná nad Desnou — 12 800 000 Kč
2. Prodej rodinného domu 136 m², zahrada 1 398 m², Loučná nad Desnou — 4 299 000 Kč
3. Prodej rodinného domu 5+1, 277 m², pozemek 3924 m² – Loučná nad Desnou — 16 990 000 Kč
4. Prodej, rodinný dům, pozemek 1.311 m² – Loučná nad Desnou — 8 900 000 Kč
5. Prodej rodinného domu, 210 m², pozemek 1 997 m², Loučná nad Desnou — 10 990 000 Kč
6. Chalupy Kouty nad Desnou – Výjimečná investiční příležitost – Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou
7. Rodinný dům na Prodej, Loučná nad Desnou
8. Prodej rodinného domu 136 m², zahrada 1 398 m², Loučná nad Desnou
9. Prodej hezkého domu v Loučné nad Desnou – Loučná nad Desnou — 5 850 000 Kč
10. Prodej hezkého domu v Loučné nad Desnou – Loučná nad Desnou — 6 999 000 Kč
11. Rodinný dům se zahradou a garáží, Loučná nad Desnou — 3 490 000 Kč
12. Prodej chaty 4+kk Jeseníky – Loučná nad Desnou — 14 219 766 Kč
13. Prodej rodinného domu, 200 m² – Loučná nad Desnou, Rejhotice — 2 290 000 Kč
14. Prodej rodinného domu, 150 m² – Loučná nad Desnou — 3 490 000 Kč
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Case în Loučná nad Desnou, Šumperk
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Case în Loučná nad Desnou, Šumperk
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro-MD
Case
/
Šumperk
/
Loučná nad Desnou
Imobile Cehia
/
Case
/
Šumperk
/
Loučná nad Desnou
mo
ro-MD
Case în Loučná nad Desnou, Šumperk – anunțuri actuale | REALT