Terenuri în Odolena Voda, Praha-východ
1. Prodej pozemku, 6360 m² – Odolena Voda
2. Prodej komerčního pozemku 10 735 m² – Odolena Voda — 54 179 500 Kč
3. Stavební pozemek 852 m², Odolena Voda, Dolínek — 7 242 000 Kč
4. Prodej, pozemek pro stavbu RD, bytů – Odolena Voda — 7 990 000 Kč
5. Prodej pozemku, 6360 m² – Odolena Voda — 7 242 000 Kč
6. Zemědělská půda, Prodej, Dolínek, Odolena Voda, Praha východ — 461 952 Kč
7. Stavební pozemek 1714 m² – Odolena Voda — 14 900 000 Kč
8. Prodej pozemku 6360 m² odolena voda
9. Prodej pozemku pro bydlení, Odolena Voda – Dolínek, 6360 m² — 5 800 000 Kč
10. Prodej stavebního pozemku 991 m² odolena voda ul cenkovska — 11 000 000 Kč
11. Prodej pozemku, 10874 m² – Odolena Voda, Dolínek — 10 765 260 Kč
12. Stavební pozemek 861 m², Odolena Voda, Dolínek — 7 318 500 Kč
13. Prodej stavebního pozemku 1 155 m² odolena voda dolinek — 10 490 000 Kč
14. Lokalita a mapa – Odolena Voda
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Chirie
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Terenuri în Odolena Voda, Praha-východ
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Terenuri în Odolena Voda, Praha-východ
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro-MD
Terenuri
/
Praha-východ
/
Odolena Voda
Imobile Cehia
/
Terenuri
/
Praha-východ
/
Odolena Voda
mo
ro-MD
Terenuri în Odolena Voda, Praha-východ – anunțuri actuale | REALT