Pronájem bytu 2+kk, 49 m² – Praha, Nusle, ulice Vrtbova

26,000 Kč za měsíc
Vrtbova, Praha, Praha 4, Nusle
Oblíbené

REALT

  • Aktualizováno dne:
  • 17 prosince, 2025
  • 49 m2

Popis bytu

Základní informace o loftu

Moderní plně zařízený loft v rezidenci Nuselský pivovar nabízí komfortní bydlení v novostavbě s jedinečnou atmosférou. Užitná plocha bytu je 49 m2. Byt je vybaven designovým nábytkem na míru, poskytuje dostatek úložného prostoru, technickou místnost na pračku a šatník, komoru na chodbě. Byt má vlastní předzahrádku ve vnitrobloku. Díky stropnímu oknu je interiér světlý a vzdušný s nenapodobitelnou atmosférou. K bytu náleží také sklep 2 m2 v suterénu domu. Vhodní pro pár nebo jedlontlivce. Možnost pronájmu garážového stání za 3.000,-Kč / měs.

Lokace a občanská vybavenost

Rezidence se nachází v oblíbené lokalitě Prahy 4 – Nusle. Přímo v areálu naleznete kavárnu, obchody, restaurace. V pohodlné docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost: obchody, kavárny, restaurace, fitness centra i školy. Parky Folimanka a Gröbovka jsou dostupné pěšky. Uzavřený areál rezidence s upravenou zelení zajišťuje klidné a bezpečné prostředí.

Doprava a spojení

Výborné spojení do centra i okrajových částí města je zde samozřejmostí. Hned u rezidence je zastávka tramvaje „Divadlo Na Fidlovačce“, případně za rohem se nalézá „Náměstí Bratří Synků“, odkud se pohodlně MHD dostanete kam budete potřebovat.

Ohlasy a kontaky

Na prohlídku se těší Alexandra a Marek.

Adresa: Vrtbova, Praha
Město:
Oblast:
Stát/okres:
Země: Czech Republic

Energetická třída: D
A+
A
B
C
Energetická třída D
D
E
F
G
H

ID nemovitosti: 113840
Cena: 26,000 Kč za měsíc
Velikost nemovitosti: 49 m2
Elektřina: 230 V
Užitná/podlahová plocha (m²): 49
Stav nemovitosti: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická třída: D

Kontaktujte mě

Porovnat nabídky

Realitní kancelář QARA s.r.o.