Prodej, chalupa, Miřetice u Vlašimi

16 000 000 Kč

Vlašim, Miřetice

Prodej — Dům, 164 m². Miřetice, Vlašim. Cena: 16 000 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Realdomus ve výhradním zastoupení nabízí jedinečnou příležitost ke koupi stylově zrekonstruované chalupy, která spojuje kouzlo venkova s komfortem moderního bydlení. Hledáte místo, kde po náročném pracovním dni v Praze vypnete od ru

Realdomus ve výhradním zastoupení nabízí jedinečnou příležitost ke koupi stylově zrekonstruované chalupy, která spojuje kouzlo venkova s komfortem moderního bydlení.

Hledáte místo, kde po náročném pracovním dni v Praze vypnete od ruchu města a během necelé hodiny se ocitnete v naprostém klidu? Právě jste ho našli.

V malebné obci Miřetice u Vlašimi, pouhých 70 km od Prahy a jen 10 km od nájezdu na dálnici D1, se nachází výjimečná chalupa na uzavřeném pozemku o rozloze 1 636 m, který nabízí maximální soukromí, bezpečí i prostor pro odpočinek.

Samotná patrová chalupa se zastavěnou plochou 211 m prošla citlivou rekonstrukcí podle moderních standardů, přičemž si zachovala svůj původní venkovský charakter.

Dominantou domu je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, kde atmosféru vytváří centrální krb schopný vytápět celý objekt.

O celoroční pohodlí se stará také podlahové vytápění.

Interiér vkusně kombinuje moderní vybavení s pečlivě vybranými stylovými a starožitnými prvky, které dodávají domu jedinečný charakter.

V přízemí se dále nachází útulná ložnice orientovaná do klidného dvora, koupelna s vanou a samostatné WC.

Prodej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u VlašimiProdej, chalupa, Miřetice u Vlašimi
Typ nabídky
Prodej
Nemovitost
Domy
Plocha
163,6 m²
Pozemek
1 636 m²
Podlaží
Konstrukce
smíšená
Vlastnictví
Osobní

Další nabídky v okolí: /prodej/domy/chalupa/benesov-okres/miretice

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej chalupa miretice u vlasimi – Miřetice, Vlašim — 16 000 000 Kč
  2. 2. Prodej, Chata, chalupa, Miřetice — 16 000 000 Kč