Prodej bytů 3+1 v Krásná Lípa (Děčín) – Školní
1. KRÁSNÝ BYT 3+1 — 3 490 000 Kč — Krásná Lípa, Školní
2. Krásný byt po kompletní modernizaci 3+1 s lodžií — — — Krásná Lípa
Vše
Prodej
Pronájem
Nemovitosti
Dražby & Insolvence
SVJ
Bytová družstva
Realitky
Vše
Byty
Domy
Pozemky
Komerční
Parkování
Filtry
Prodej bytů 3+1 v Krásná Lípa (Děčín)
Aktuální nabídka 3+1 bytů na prodej v Krásná Lípa (Děčín).
0 nemovitostí
Řazení
Nejnovější
Nejlevnější
Nejlevnější na m²
Načítám inzeráty…
🇨🇿
cs
cs
info@realt.cz
Monitor realitných nabídek
Nemovitosti v Česku
/
Prodej
/
Bytů
/
3+1
/
Děčín
/
Krásná Lípa
🇨🇿
cs
cs