Case în Horní Bradlo, Chrudim
1. Prodej domu 120 m² Horní Bradlo — 3 775 000 Kč
2. Prodej, domy/rodinný, 120 m², Dolní Bradlo 2, 53953 Horní Br – Chrudim – Horní Bradlo — 3 775 000 Kč
3. Prodej zemědělské usedlosti s pozemkem 1852 m², Horní Bradlo – Travná — 2 820 000 Kč
4. Prodej chaty / chalupy 67 m² – Horní Bradlo — 950 000 Kč
5. Chata 67 m² s velkou zahradou 400 m² v srdci zeleznych hor horni bradlo – Horní Bradlo — 950 000 Kč
6. Home Reality Rekreační objekty Rekreační objekty na Prodej Rekreační objekty na Prodej Pardubický kraj Rekreační objekty – Horní Bradlo — 2 000 000 Kč
7. Prodej rodinného domu, 63 m² – Horní Bradlo — 3 090 000 Kč
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Case în Horní Bradlo, Chrudim
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Case în Horní Bradlo, Chrudim
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro
Case
/
Chrudim
/
Horní Bradlo
Imobile Cehia
/
Case
/
Chrudim
/
Horní Bradlo
ro
ro
Case în Horní Bradlo, Chrudim – anunțuri actuale | REALT