Imobile în Nová Role, Karlovy Vary
1. Prodej bytu 3 1 97 m² dolni – Nová Role — 3 690 000 Kč
2. Prodej – Nová Role
3. Prodej komerčního pozemku 25 365 m² – Nová Role — 18 637 500 Kč
4. Prodej bytu 3+kk v Nové Roli – Nová Role — 2 950 000 Kč
5. Prodej pozemku v Mezirolí – Nová Role, Mezirolí — 3 927 000 Kč
6. Luxusní novostavba 5+kk – Nová Role — 10 990 000 Kč
7. Prodej bytu 3+kk, 67 m² Nová Role, Pod Nádražím – inzerát č.13940762 — 7 750 000 Kč
8. 2+1 Svobodova, Nová Role – Karlovy Vary — 10 400 Kč
9. Prodej RD 4+kk v Mezirolí u Karlových Varů – Nová Role — 12 500 000 Kč
10. Krásný byt 2+1 Nová Role — 2 990 000 Kč
11. Prodej, domy/rodinný, 550 m², Mezirolí 147, 36225 Nová Role
12. Pronájem bytu Nová Role 1+1 — 10 500 Kč
13. Luxusní novostavba 5+kk – Nová Role
14. Krásný byt 2+1 Nová Role — 2 990 000 Kč
15. Prodej domu 143 m² Nová Role — 10 990 000 Kč
16. Prodej garáže 22, Nová Role.Prodej — 501 000 Kč
17. Prodej ostatní, 22 m², Nová – Nová Role — 429 000 Kč
18. Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví, 56 m² – Nová Role — 13 000 Kč
19. Prodej komercniobchodni prostory 124,7 m² svobodova 383 36225 nová role Karlovy Vary
20. Prodej obchodního prostoru nová role 62 m² — 1 390 000 Kč
21. Prodej RD 4+kk v Mezirolí u Karlových Varů – Nová Role — 12 500 000 Kč
22. Moderní byt 2+1 s lodžií a výhledem na rybník – Nová Role — 2 590 000 Kč
23. Prodej, komerční obchodní prostory, 62 m² – Nová Role — 1 645 000 Kč
24. Pronájem bytu 1+1 NADRAŽNÍ NOVÁ ROLE — 9 500 Kč
Stránka 1 z 2 (33 nabídek)
Stránka 1
Stránka 2
Další stránka
Karlovy Vary
/
Nová Role
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Imobile în Nová Role, Karlovy Vary
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Imobile în Nová Role, Karlovy Vary
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro
Imobile Cehia
/
Karlovy Vary
/
Nová Role
ro
ro
Imobile în Nová Role, Karlovy Vary – anunțuri actuale | REALT