Imobile de vânzare în Smolné Pece, Karlovy Vary
1. Prodej domu 202 m² Smolné Pece — 10 490 000 Kč
2. Prodej rodinného domu, 202 m² – Smolné Pece — 6 790 000 Kč
3. Prodej pozemku k bydlení, 17150 m² – Smolné Pece — 15 600 000 Kč
4. Stavební pozemek 2 839 m² v klidné lokalitě Smolné Pece — 6 050 000 Kč
5. Prodej tří pozemků pro rodinné bydlení (lze zakoupit jednotlivě) Smolné Pece — 2 310 000 Kč
6. Prodej pozemku, 2839 m² – Smolné Pece — 3 406 800 Kč
7. Prodej tří pozemků pro rodinné bydlení (lze zakoupit jednotlivě) – Smolné Pece — 2 310 000 Kč
8. Prodej, pozemky bydlení, 852 m² – Smolné Pece — 1 600 000 Kč
9. Prodej, pozemky bydlení, 3934 m² – Smolné Pece — 6 200 000 Kč
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Imobile de vânzare în Smolné Pece, Karlovy Vary
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Imobile de vânzare în Smolné Pece, Karlovy Vary
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro
Vânzare
/
Karlovy Vary
/
Smolné Pece
Imobile Cehia
/
Vânzare
/
Karlovy Vary
/
Smolné Pece
ro
ro
Imobile de vânzare în Smolné Pece, Karlovy Vary – anunțuri actuale | REALT