Terenuri · vânzare · în Nová Hradečná, Olomouc za Ø 7 078 Kč/m²
1. Prodej lesa, 60,92 m² – Nová Hradečná — 460 500 Kč
2. Prodej lesa, 60,92 m², Nová Hradečná – Olomouc — 410 500 Kč
3. Prodej stavebního pozemku 1 030 m² – Nová Hradečná — 1 800 000 Kč
4. Ideální stavební pozemek pro klidné bydlení – Nová Hradečná — 920 000 Kč
5. Manipulační pozemek Nová Hradečná
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Închiriere
Vânzare
Licitații și insolvență
Cote
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Toate
Apartamente
Case
Terenuri
Comercial
Parcare
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Terenuri · vânzare · în Nová Hradečná, Olomouc
za Ø 7 078 Kč/m²
Hartă
Locație
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtre
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Terenuri · vânzare · în Nová Hradečná, Olomouc
za Ø 7 078 Kč/m²
Sortare
Cele mai noi
Cele mai vechi
Cele mai ieftine
Cele mai scumpe
Cele mai ieftine pe m²
Cele mai scumpe pe m²
Aleatoriu
Načítám výpis…
ro
Vânzare
/
Terenuri
/
Olomouc
/
Nová Hradečná
Imobile Cehia
/
Vânzare
/
Terenuri
/
Olomouc
/
Nová Hradečná
ro
ro
Terenuri · vânzare · în Nová Hradečná, Olomouc za Ø 7 078 Kč/m² – anunțuri actuale | REALT