5 nemovitostí v Kosově Hoře (okres Příbram)
1. Prodej komerčního pozemku, 1369 m² – Kosova Hora — 1 990 000 Kč
2. Výrobní nebo skladovací prostory, Kosova Hora — 10 000 000 Kč
3. Prodej rodinného domu k bydlení i podnikání v Kosově Hoře – Kosova Hora — 6 750 000 Kč
4. Výrobní nebo skladovací prostory, Kosova Hora — 10 000 000 Kč
5. Prodej rodinného domu, 150 m² Kosova Hora — 4 492 000 Kč
Příbram
/
Kosova Hora
Аренда
Продажа
Аукционы и банкротства
Доли
Аренда
Продажа
Аукционы и банкротства
Доли
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартиры
Дома
Участки
Коммерческая
Парковка
Все
Квартиры
Дома
Участки
Коммерческая
Парковка
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Аренда
Продажа
Аукционы и банкротства
Доли
Аренда
Продажа
Аукционы и банкротства
Доли
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартиры
Дома
Участки
Коммерческая
Парковка
Все
Квартиры
Дома
Участки
Коммерческая
Парковка
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Недвижимость в Kosova Hora, Příbram
Карта
Локация
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Фильтры
Сортировка
Новейшие
Старейшие
Дешевле
Дороже
Дешевле за м²
Дороже за м²
Случайно
Недвижимость в Kosova Hora, Příbram
Сортировка
Новейшие
Старейшие
Дешевле
Дороже
Дешевле за м²
Дороже за м²
Случайно
Načítám výpis…
ru
Недвижимость Чехия
/
Příbram
/
Kosova Hora
ru
ru
5 nemovitostí v Kosově Hoře (okres Příbram) | REALT