2+1 квартиры · продажа · в Karviná – Nové Město
1. Prodej bytu 2+1, 54 m², Karviná, ul. Havířská – Karviná — 1 915 000 Kč
2. Prodej, byt 2+1, Karviná – Nové Město, tř. Osvobození – Karviná — 1 950 000 Kč
3. Prodej bytu 2+1, ul. Cihelní, Karviná Nové Město, 136364 – Karviná — 1 920 000 Kč
4. Prodej bytu 2+1 56 m² – Karviná, Nové Město, Cihelní
5. Prodej bytu 2+1, 54 m², Karviná, ul. Havířská — 1 915 000 Kč
6. Prodej bytu 2+1, Karviná – Nové Město, Havířská, 54 m² — 1 915 000 Kč
7. Prodej byty Karviná nové město
8. Prodej cihlového bytu s balkónem, 2+1, 60 m² – Karviná – Nové Město, Ev.č — 3 000 000 Kč
9. Prodej bytu 2+1, 54 m² – Karviná, Nové Město, Havířská — 1 490 000 Kč
10. Investiční byt 2+1, 60 m², Karviná – Nové Město — 1 760 000 Kč
11. Prodej bytu 2+1, ul. Cihelní, Karviná – Karviná | Bazoš.cz — 1 950 000 Kč
12. Prodej bytu 2+1, v osobním vlastnictví v Karviné – Karviná, Nové Město, Havířská — 1 250 000 Kč
🇷🇺
ru
Аренда
Продажа
Торги
Доли
Аренда
Продажа
Торги
Доли
2+1 квартиры · продажа · в Karviná – Nové Město
Квартиры
Дома
Новостройки
Участки
Коммерческая
Парковка
Все
Квартиры
Дома
Новостройки
Участки
Коммерческая
Парковка
Фильтры
Сортировка
Новейшие
Старейшие
Дешевле
Дороже
Дешевле за м²
Дороже за м²
Случайно
2+1 квартиры · продажа · в Karviná – Nové Město
Сортировка
Новейшие
Старейшие
Дешевле
Дороже
Дешевле за м²
Дороже за м²
Случайно
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇷🇺
ru
ru
info@realt.cz
Монитор объявлений о недвижимости
Недвижимость Чехия
/
Продажа
/
квартиры
/
2+1
/
Karviná
/
Nové Město
Недвижимость