3+1 квартиры · продажа · в Mělník – Pod Vrchem
1. Prodej moderního bytu v Mělníku, ul. Pod Vrchem — 6 400 000 Kč
2. 11536413 Prodej bytu 3 plus 1 77 m² melnik – Mělník, Pod Vrchem — 5 600 000 Kč
3. Prodej bytu 3+1, Mělník, Pod Vrchem, 77 m² — 5 600 000 Kč
4. Prodej bytu 3+1, 76 m² – Mělník, Pod Vrchem — 5 990 000 Kč
🇷🇺
ru
Аренда
Продажа
Торги
Доли
Аренда
Продажа
Торги
Доли
Квартиры
Дома
Новостройки
Участки
Коммерческая
Парковка
Все
Квартиры
Дома
Новостройки
Участки
Коммерческая
Парковка
Фильтры
3+1 квартиры · продажа · в Mělník – Pod Vrchem
Сортировка
Новейшие
Старейшие
Дешевле
Дороже
Дешевле за м²
Дороже за м²
Случайно
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇷🇺
ru
ru
info@realt.cz
Монитор объявлений о недвижимости
Недвижимость Чехия
/
Продажа
/
квартиры
/
3+1
/
Mělník
/
Pod Vrchem
Недвижимость