3+1 квартири · продаж · у Mělník – Pod Vrchem
1. Prodej moderního bytu v Mělníku, ul. Pod Vrchem — 6 400 000 Kč
2. 11536413 Prodej bytu 3 plus 1 77 m² melnik – Mělník, Pod Vrchem — 5 600 000 Kč
3. Prodej bytu 3+1, Mělník, Pod Vrchem, 77 m² — 5 600 000 Kč
4. Prodej bytu 3+1, 76 m² – Mělník, Pod Vrchem — 5 990 000 Kč
🇺🇦
uk
Оренда
Продаж
Торги
Частки
Оренда
Продаж
Торги
Частки
Квартири
Будинки
Новобудови
Ділянки
Комерційна
Паркування
Усі
Квартири
Будинки
Новобудови
Ділянки
Комерційна
Паркування
Фільтри
3+1 квартири · продаж · у Mělník – Pod Vrchem
Сортування
Найновіші
Найстаріші
Найдешевші
Найдорожчі
Найдешевші за м²
Найдорожчі за м²
Випадково
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇺🇦
uk
uk
info@realt.cz
Монітор оголошень про нерухомість
Нерухомість Чехія
/
Продаж
/
квартири
/
3+1
/
Mělník
/
Pod Vrchem
Нерухомість