Häuser · Kauf · in Jindřichův Hradec
1. Dům k bydlení nebo podnikání, 650 m², České Velenice – Jindřichův Hradec — 14 466 019 Kč
2. Prodej rodinného domu, 126㎡ – Jindřichův Hradec — 4 890 000 Kč
3. Rodinný dům 4+1 po revitalizaci s garáží a dílnou v Horní Pě – Jindřichův Hradec – Horní Pěna — 5 990 000 Kč
4. Prodám rodinný dům – Jindřichův Hradec — 5 200 000 Kč
5. Prodej rodinného domu, 92 m², Písečné, ul. Nové Sady – Jindřichův Hradec — 1 480 000 Kč
6. Prodej rodinného domu 2+1, okr. Jindřichův Hradec, Staré Hob – Jindřichův Hradec — 1 390 000 Kč
7. Prodej rodinného domu, 49㎡ – Jindřichův Hradec — 4 990 000 Kč
8. Prodej rodinného domu, 91 m², Nová Včelnice – Jindřichův Hradec — 6 500 000 Kč
9. Prodej rodinného domu, 71㎡ – Jindřichův Hradec — 2 000 000 Kč
10. Prodej rodinného domu (200 m²), Velký Ratmírov – Jindřichův H – Jindřichův Hradec — 4 699 000 Kč
11. Prodej činžovního domu 1250 m² Masarykovo nám., Třeboň – Jindřichův Hradec — 36 500 000 Kč
12. Prodej rodinného domu, 400㎡ – Jindřichův Hradec — 2 990 000 Kč
13. Dům se zahradou – Jindřichův Hradec — 5 700 000 Kč
14. Prodej rodinného domu, 150㎡ – Jindřichův Hradec — 11 490 000 Kč
15. Prodej domu, 240 m², Novosedly nad Nežárkou, ul. Kolence – Jindřichův Hradec — 2 990 000 Kč
16. Prodej RD 3+1, OV, 347 m², pozemek 2909 m², na samot, 135483 – Jindřichův Hradec — 5 970 000 Kč
17. Prodej rodinného domu, 160㎡ – Jindřichův Hradec — 3 990 000 Kč
18. Prodej, rodinný dům 6+1, Kostelní Radouň – Jindřichův Hradec — 4 350 000 Kč
19. Prodej rodinného domu, 105 m², Kunžak, ul. Havlíčkova – Jindřichův Hradec — 3 650 000 Kč
20. Prodej investiční příležitosti, 259 m², Nová Bystřice – Jindřichův Hradec — 10 400 000 Kč
21. Prodej rodinného domu, 68 m², Studená, ul. Palackého – Jindřichův Hradec — Dohodou
22. Prodej rodinného domu, 85 m², Deštná, ul. Stránská – Jindřichův Hradec — 1 695 000 Kč
23. Prodej domu, 900 m² – Jindřichův Hradec — 12 900 000 Kč
24. Prodej prostorného rodinného domu s uzavřeným dvorem – Jindřichův Hradec — 6 349 000 Kč
25. Prodej rodinného domu, 262 m², Nová Ves nad Lužnicí – Jindřichův Hradec — 15 750 000 Kč
26. Prodej, domy/zemědělská usedlost, 400 m², 37853 Zahrádky, Ji – Jindřichův Hradec — Dohodou
27. Prodej rodinného domu, 145 m², Chlum u Třeboně – Jindřichův Hradec – Chlum u Třeboně, Třebonín — 7 899 000 Kč
28. Prodej rodinného domu 4+1 v Ratiboři, 149 m² — 7 360 000 Kč
29. Prodej, kulturní dům, Chlum u Třebone – Chlum u Třeboně, Třebonín, Třeboňská — 9 990 000 Kč
30. Prodej rodinného domu 2+1 v Malém Jeníkově, okres Jindřichův Hradec — 2 550 000 Kč
31. Kouzelná usedlost v přírodě s velkým pozemkem a potenciálem nové výstavby – Lodhéřov — 3 900 000 Kč
32. Exkluzivně Prodej rodinného domu na adrese Bratrská 99, Jindřichův Hradec — 5 450 000 Kč
33. Prodej chalupa – Volfířov, 110 m² — 2 490 000 Kč
34. Prodej domu 192 m², Střížovice — 4 970 000 Kč
35. Prodej domu 75 m², Horní Slatina — 2 490 000 Kč
36. Prodej domu 80 m², Roseč — 2 710 000 Kč
37. Prodej domu 149 m², Ratiboř — 7 360 000 Kč
38. Prodej rodinného domu 149 m² Ratiboř — 7 360 000 Kč
39. Prodej rodinného domu 101 m² Kačlehy — 8 490 000 Kč
40. Prodej rodinného domu 101 m² Kačlehy — 8 680 000 Kč
41. Prodej rodinného domu 80 m² Roseč — 2 710 000 Kč
42. Prodej rodinného domu, Roseč, 80 m² — 2 710 000 Kč
43. Prodej rodinného domu 164 m² B.Němcové, Kunžak — 4 900 000 Kč
44. Prodej rodinného domu 226 m² Člunek — 11 195 000 Kč
45. Prodej rodinného domu 226 m² Člunek — 4 200 000 Kč
46. Prodej rodinného domu 226 m² Člunek — 6 490 000 Kč
47. Prodej rodinného domu 198 m² Staré Město pod Landštejnem — 3 900 000 Kč
48. Prodej rodinného domu, 57 m², Kardašova Řečice, ul. Veselého — 1 800 000 Kč
Stránka 1 z 6 (243 nabídek)
Stránka 1
Stránka 2
Stránka 3
Další stránka
🇩🇪
de
Miete
Verkauf
Auktionen
Anteile
Miete
Verkauf
Auktionen
Anteile
Häuser · Kauf · in Jindřichův Hradec
Wohnungen
Häuser
Neubau
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Alle
Wohnungen
Häuser
Neubau
Grundstücke
Gewerbe
Parken
Filter
Sortierung
Neueste
Älteste
Günstigste
Teuerste
Günstigste pro m²
Teuerste pro m²
Zufällig
Häuser · Kauf · in Jindřichův Hradec
Sortierung
Neueste
Älteste
Günstigste
Teuerste
Günstigste pro m²
Teuerste pro m²
Zufällig
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇩🇪
de
de
info@realt.cz
Immobilienangebote-Monitor
Immobilien Tschechien
/
Kauf
/
Häuser
/
Jindřichův Hradec
Immobilien