3+1 apartments · to rent · in Česká Lípa
1. Pronájem 3+1 Česká Lípa, centrum města, ul. Roháče z Dubé. – Česká Lípa — 10 000 Kč / měsíc
2. Pronájem bytu 3+1+balkón, Česká Lípa. – Česká Lípa — 14 000 Kč / měsíc
3. Pronájem bytu 3+1+balkón, Česká Lípa — 14 000 Kč / měsíc
4. Pronájem 3+1 v cihlovém domě v České Lípě – Česká Lípa, Stará Lípa, Liberecká — 12 500 Kč / měsíc
5. Pronájem bytu 3+1 75 m², Česká Lípa — 14 500 Kč / měsíc
6. Pronájem bytu 3+1, Česká Lípa, Východní, 75 m² — 14 500 Kč / měsíc
7. Pronájem bytu 3+1 v České Lípě, ul. Jižní – Česká Lípa, Jižní — 14 000 Kč / měsíc
8. Pronájem bytu 3+1 75 m², Česká Lípa — 14 500 Kč / měsíc
9. Pronájem bytu 3+1, Česká Lípa, Okružní, 74 m² — 12 851 Kč / měsíc
10. Pronájem bytu 3 1 česká lipa zeleznicarska – Česká Lípa, Železničářská
11. Pronájem bytu 3 1 česká lipa havlickova – Česká Lípa
12. Pronájem bytu 3+1 – Česká Lípa
13. Pronájem bytu 3+1 – Česká Lípa
14. Pronájem bytu 3+1, Česká Lípa, Bardějovská, 70 m² — 12 200 Kč / měsíc
15. 11532705 pronájem bytu 3 plus 1 plus l v české lipe – Česká Lípa — 17 000 Kč / měsíc
16. Pronájem bytu 3+1, Česká Lípa, 65 m² — 18 000 Kč / měsíc
17. 11526330 pronájem bytu 3 plus 1 v rodinnem domě česká lipa ziznikov – Česká Lípa — 16 000 Kč / měsíc
18. Pronájem bytu 3+1, 68 m², Česká Lípa — 9 500 Kč / měsíc
19. Byt 3+1 s lodžiíí, Na Jílech – Česká Lípa, Na Jílech — 99 000 Kč / měsíc
20. Pronájem bytu 3+1, 54 m² Česká Lípa Českolipsko — 10 500 Kč / měsíc
21. Pronájem bytu 3+1+balkón, Česká Lípa — 14 000 Kč / měsíc
22. Pronájem bytu 3+1 70 m², Česká Lípa — 15 000 Kč / měsíc
23. Pronájem bytu 31l po rekonstrukci česká lipa – Česká Lípa, Okružní — 17 000 Kč / měsíc
24. Pronájem bytu 3+1 69 m², Česká Lípa
25. Pronájem bytu 3+1+L – Česká Lípa, Červeného kříže — 11 100 Kč / měsíc
26. Pronájem bytu 31l holy vrch česká lipa – Česká Lípa, Česká — 16 000 Kč / měsíc
🇬🇧
en
Rent
Sale
Auctions
Shares
Rent
Sale
Auctions
Shares
3+1 apartments · to rent · in Česká Lípa
Apartments
Houses
New builds
Land
Commercial
Parking
All
Apartments
Houses
New builds
Land
Commercial
Parking
Filters
Sort
Newest
Oldest
Cheapest
Most expensive
Cheapest per m²
Most expensive per m²
Random
3+1 apartments · to rent · in Česká Lípa
Sort
Newest
Oldest
Cheapest
Most expensive
Cheapest per m²
Most expensive per m²
Random
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇬🇧
en
en
info@realt.cz
Real estate listings monitor
Properties Czechia
/
To rent
/
Apartments
/
3+1
/
Česká Lípa
Properties