Inmuebles en Dolní Věstonice, Břeclav
1. Prodej luxusního domu v dolních věstonicích – Dolní Věstonice
2. Prodej pozemku 600 m² Dolní Věstonice — 3 170 000 Kč
3. Velkorysý pozemek 834 m² v Dolních Věstonicích pro rodinnou rezidenci pod Pálavou – Dolní Věstonice — 5 844 Kč
4. Stavební pozemek 946 m² s dvěma přístupy a domem k přestavbě / demolici pod Pálavou – Dolní Věstonice — 5 230 000 Kč
5. Výjimečný rekreační pozemek 431 m² – Dolní Věstonice, pod Pálavou u Nových Mlýnů — 2 370 000 Kč
6. Prodej pozemku pro bydlení, Dolní Věstonice, 834 m² — 4 874 000 Kč
7. Velkorysý pozemek 834 m² v Dolních Věstonicích pro rodinnou rezidenci pod Pálavou – Dolní Věstonice — 4 874 000 Kč
8. Prodej pozemku, 150,1 m² – Dolní Věstonice — 7 990 000 Kč
9. Prodej domu, 248 m² – Dolní Věstonice — 6 499 000 Kč
10. Prodej domu, 125 m² – Dolní Věstonice — 7 990 000 Kč
11. Prodej vinice v žádané lokalitě Pálavy – 3 697 m² Pavlov – Dolní Věstonice
12. Prodej nemovitosti pro ubytovani dolni vestonice okres breclav Prodej domu 239 m² ve standardnim provedeni dolni vestoni – Dolní Věstonice — 1 434 000 Kč
13. Prodej pozemku 461 m² na Slunném vrchu, Pavlov u Dolních Věstonic – Dolní Věstonice — 1 550 000 Kč
14. Prodej nadstandardního apartmánu 3+kk se zahradou – Dolní Věstonice — 8 950 000 Kč
Břeclav
/
Dolní Věstonice
Alquiler
Venta
Subastas e insolvencia
Participaciones
Alquiler
Venta
Subastas e insolvencia
Participaciones
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Pisos
Casas
Terrenos
Comercial
Aparcamiento
Todo
Pisos
Casas
Terrenos
Comercial
Aparcamiento
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Alquiler
Venta
Subastas e insolvencia
Participaciones
Alquiler
Venta
Subastas e insolvencia
Participaciones
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Pisos
Casas
Terrenos
Comercial
Aparcamiento
Todo
Pisos
Casas
Terrenos
Comercial
Aparcamiento
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Inmuebles en Dolní Věstonice, Břeclav
Mapa
Ubicación
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Filtros
Ordenar
Más recientes
Más antiguos
Más baratos
Más caros
Más baratos por m²
Más caros por m²
Aleatorio
Inmuebles en Dolní Věstonice, Břeclav
Ordenar
Más recientes
Más antiguos
Más baratos
Más caros
Más baratos por m²
Más caros por m²
Aleatorio
Načítám výpis…
es
Inmuebles Chequia
/
Břeclav
/
Dolní Věstonice
es
es
Inmuebles en Dolní Věstonice, Břeclav – anuncios actuales | REALT