Vente · 2+kk · 67 m², Česká Třebová

Česká Třebová

Vente — Appartement 2+kk, 67 m². Česká Třebová. Annonce actuelle sur REALT.

Vente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká TřebováVente · 2+kk · 67 m², Česká Třebová
Type d’offre
Vente
Bien
Appartements
Disposition
2+kk
Surface
67 m²
Étage
Étage 2
Construction
novostavba
Propriété
Coopérative

Autres annonces à proximité: /fr/prodej/byty/2-kk/usti-nad-orlici-okres/ceska-trebova

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej, Byt – 2+kk, Česká Třebová
  2. 2. DB 2+kk, 58 m², středový, Česká Třebová – Masarykova 1116 G — 2 689 000 Kč
  3. 3. Prodej bytu 2+kk – Česká Třebová
  4. 4. Prodej bytu 2 kk 60 m² – Česká Třebová, Moravská — 700 000 Kč
  5. 5. Prodej bytu 3 1 70 m² – Česká Třebová, Moravská — 700 000 Kč
  6. 6. Prodej byty 2 kk česká trebova okres Ústí nad orlici byt 2 kk v ov česká trebova 26 – Česká Třebová
  7. 7. Prodej byty 2 kk česká trebova okres Ústí nad orlici byt v ov česká trebova parnik 31 – Česká Třebová