Prodej bytu 1+1

Plocha: 37

Dispozice: 1+1

Lokalita: Prostějov

Typ nabídky: Prodej

Typ nemovitosti: Byty

Prodej bytu 1+1

Další nabídky v okolí: /prodej/byty/1-1/prostejov

Byty 1+1 v Prostějově na prodej

  1. 1. Prodej bytu 1+1 Prostějov v družstevním vlastnictví — 2 950 000 Kč
  2. 2. Prodej pěkného bytu 1+1 s lodžií, A.Slavíčka, Prostějov — 3 250 000 Kč
  3. 3. Prodej bytu 1+1 s lodžií, Libušinka, Prostějov — 3 450 000 Kč
  4. 4. Prodej pekneho bytu 11 s lodžií aslavicka prostejov – Prostějov, Mánesova — 3 250 000 Kč
  5. 5. Prodej bytu 1+1 – Prostějov
  6. 6. Prodej bytu 1+1, 37 m², Prostějov — 2 870 000 Kč
  7. 7. Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví 34 m², Prostějov — 2 950 000 Kč
  8. 8. Prodej bytu 1+1, 31 m², Prostějov, ul. Dobrovského — 2 730 000 Kč
  9. 9. OV 1+1, ulice Svatoplukova – Prostějov — 4 190 000 Kč
  10. 10. Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví 19 m², Prostějov
  11. 11. Byt 1+1 35 m², Prostějov ul.tovačvoská
  12. 12. Prodej bytu 1+1 v Prostějově — 2 350 000 Kč
REALT — byty Praha
cs

13 bytů 1+1 v Prostějově na prodej za Ø 86 630 Kč/m²

Dražby
Hlídací Sokol stěhovavý
Načítám inzeráty…