Vendita · Commerciale · 129 m², Nový Jičín

1.590.000 CZK

Nový Jičín

Vendita — Immobile commerciale, 129 m². Nový Jičín. Prezzo: 1.590.000 CZK. Annuncio attuale su REALT.

Exteriér: Nový JičínProdej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²Prodej ostatní Vinný sklep, 129 m²
Tipo di offerta
Vendita
Immobile
Commerciale
Superficie
129 m²
Piano

Altri annunci nelle vicinanze: /it/prodej/komercni/novy-jicin

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej obchodní prostory – Havlíčkova, Nový Jičín, 411 m² — 6 990 000 Kč
  2. 2. Prodej obchodního prostoru 411 m², Nový Jičín — 6 990 000 Kč
  3. 3. Prodej kvalitní dřevostavby v klidné lokalitě ve Velkých Albrechticích – Nový Jičín — 11 990 000 Kč
  4. 4. Prodej komerčního objektu Sklady, 1 227 m² – Nový Jičín
  5. 5. Prodej komerčního objektu Obchodní prostory, 817 m² – Nový Jičín
  6. 6. Investiční příležitost v Novém Jičíně – 11 bytů a 3 komerční jednotky – Nový Jičín — 34 000 000 Kč
  7. 7. Prodej hotelu – Nový Jičín — 16 400 000 Kč
  8. 8. Prodej komercniho arealu v obci novy jicin na ulici hrbitovni – Nový Jičín, Hřbitovní — 17 000 000 Kč
  9. 9. Prodej komerčního objektu – Nový Jičín, Kopřivnice, Štefánikova — 950 000 Kč