Vendita · Terreni, Ústí nad Labem

790.000 CZK

Ústí nad Labem

Vendita — Terreno. Ústí nad Labem. Prezzo: 790.000 CZK. Annuncio attuale su REALT.

Vendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad LabemVendita · Terreni, Ústí nad Labem
Tipo di offerta
Vendita
Immobile
Terreni
Piano
Costruzione
dřevostavba

Altri annunci nelle vicinanze: /it/prodej/pozemky/zahrada/usti-nad-labem

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej zahrady Ústí nad Labem vseborice habrovicka 573 m² — 2 200 000 Kč
  2. 2. Prodej zahrady Konvalinkový vrch, Ústí n/L – Ústí nad Labem — 700 000 Kč
  3. 3. Prodej pozemku, 539 m², Ústí nad Labem — 1 390 000 Kč
  4. 4. Prodej zahrady 2 146 m² v k.ú. Svádov – Ústí nad Labem, Svádov — 465 500 Kč
  5. 5. Prodej zahrady s chatou o celkove výměře 507 m² ulice cerna cesta Ústí nad Labem 1 — 945 000 Kč
  6. 6. Prodej pozemku k rodinné rekreaci v Sebuzíně u Ústí nad Labem, 1154 m² — 1 590 000 Kč
  7. 7. Prodej zahrady, 509 m², Ústí nad Labem – Klíše — 530 000 Kč
  8. 8. Prodej zahradkarskych pozemku v Ústí nad Labem stribrniky nad krizovatkou ulic jizerska a sumavska
  9. 9. Prodej pozemek 2419 m² Ústí nad Labem brna pozemek — 2 650 000 Kč