Prodej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod Radhoštěm

4 500 000 Kč

Rožnov pod Radhoštěm

Prodej — Byt 3+1, 64 m². Rožnov pod Radhoštěm. Cena: 4 500 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Bytová jednotka je situovaná v žádané části Rožnova pod Radhoštěm na ul. 5. května v V. patře panelového domu s výtahem. Byt v osobním vlastnictví je v původním stavu, aktuálně vyklizený a připravený ke kompletní rekonstrukci

Bytová jednotka je situovaná v žádané části Rožnova pod Radhoštěm na ul. 5. května v V. patře panelového domu s výtahem.

Byt v osobním vlastnictví je v původním stavu, aktuálně vyklizený a připravený ke kompletní rekonstrukci dle potřeb a vkusu nového majitele.

Oblíbená dispozice nabízí mnoho možností a variant pro renovaci a modernizaci současných bytových potřeb.

Dispozice bytu 3+1 o podlahové ploše 64m² skýtá mnoho možností, jak využít, upravit či změnit stávající prostor.

Např. probouráním části stěny mezi obývacím pokojem a kuchyní může vzniknout otevřený, vzdušný prostor také s jídelním koutem.

Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí, z nichž dva mají vstup na balkón s jihovýchodní orientací.

Jádro bytu je původní umakartové, takže lze jednoduše odstranit a nahradit zděnou příčkou.

Chodba je natolik prostorná, že se zde vejdou úložné prostory pro kabáty, boty ale i sezónní věci.

Prodej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod RadhoštěmProdej bytu 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod Radhoštěm
Typ nabídky
Prodej
Nemovitost
Byty
Dispozice
3+1
Plocha
64 m²
Podlaží
Konstrukce
panelová
Vlastnictví
Osobní

Další nabídky v okolí: /prodej/byty/3-1/vsetin-okres/roznov-pod-radhostem

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej bytu 3+1 69 m² – Rožnov pod Radhoštěm — 4 800 000 Kč
  2. 2. Prodej bytu 3+1 – Rožnov pod Radhoštěm
  3. 3. Prodej bytu 3+1 (81 m² ) s balkónem, Čs. armády, Rožnov pod Radhoštěm — 5 590 000 Kč
  4. 4. Prodej bytové jednotky 3+1 v Rožnově pod Radhoštěm – Rožnov pod Radhoštěm — 4 990 000 Kč
  5. 5. Prodej bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci – Rožnov pod Radhoštěm, Horská — 5 550 000 Kč
  6. 6. Prodej bytova jednotka 3 1 roznov pod radhostem – Rožnov pod Radhoštěm
  7. 7. Byt 3+1 na Prodej, Rožnov pod Radhoštěm, ulice Čs. armády — 4 100 000 Kč
  8. 8. Prodej bytu 3+1 Rožnov pod Radhoštěm — 2 190 000 Kč
  9. 9. Prodej bytu 3+1 69 m² – Rožnov pod Radhoštěm, Valašská
  10. 10. Prodej bytu 3+1 72 m², Rožnov pod Radhoštěm — 4 990 384 Kč
  11. 11. Prodej bytu 3+1, 74 m², Rožnov pod Radhoštěm — 5 120 000 Kč
  12. 12. Prodej bytu 3+1 65 m² se zasklenou lodžii 8 m², Rožnov pod Radhoštěm