Prodej bytu 3+1 s lodžií – 73 m² – Praha 5 – Smíchov
8 399 999 Kč
Smíchov, Praha
Prodej — Byt 3+1, 73 m². Praha, Smíchov. Cena: 8 399 999 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k prodeji byt 3+1/L o celkové ploše 73 m² ve 3. patře udržovaného panelového domu na Plzeňské ulici v Praze 5. Byt je v původním stavu a je určen ke kompletní rekonstrukci, což nabízí možnost realizovat moderní bydlení přes
Nabízíme k prodeji byt 3+1/L o celkové ploše 73 m² ve 3. patře udržovaného panelového domu na Plzeňské ulici v Praze 5.
Byt je v původním stavu a je určen ke kompletní rekonstrukci, což nabízí možnost realizovat moderní bydlení přesně dle vlastních představ.
Dispozice umožňuje úpravu například na vzdušné 3+kk s otevřeným obývacím prostorem a dvěma plnohodnotnými ložnicemi.
Dispozice bytu (celkem 73 m²) – Vstupní chodba: cca 8,2 m² – Obývací pokoj: cca 20,4 m² – Kuchyně: cca 9,8 m² – Pokoj: cca 14,4 m² – Pokoj: cca 12,2 m² – Koupelna: cca 2,9 m² – Samostatné WC: cca 1,1 m² – Komora / úložný prostor: cca 4,0 m² Příslušenství: – Lodžie (jih): cca 3,5 m² – Sklepní kóje: cca 2 m² Světlo a orientace Obývací pokoj s lodžií je orientován na jih a poskytuje dostatek denního světla.
Ložnice směřují na severní stranu do svahu, což přináší klidnější prostředí pro odpočinek.
Vyšší podlaží zajišťuje větší soukromí.
Dům a společné prostory: Dům je spravován fungujícím SVJ a je průběžně udržován.
K dispozici jsou: – výtah – kočárkárna – společné technické prostory – sklepní kóje Dům má stabilní hospodaření a vysoký fond oprav.
https://realt.cz/prodej-byty-3-1-73-m2-praha-46759
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- 3+1
- Plocha
- 73 m²
- Podlaží
- 3. patro
- Konstrukce
- panelová
- Vlastnictví
- Osobní
- Výtah
- Balkon
- Sklep
Další nabídky v okolí: /prodej/byty/3-1/praha/smichov
