11534112 Prodej atypického designoveho bytu 2 plus kk 51 m² výhled do zelene sklep Praha 5 Smíchov – Praha 5, Smíchov
9 300 000 Kč
Smíchov, Praha 5
Prodej — Byt atypický, 51 m². Praha 5, Smíchov. Cena: 9 300 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Prodej atypického designového bytu 2+kk (51 m),VÝHLED DO ZELENĚ, SKLEP, PRAHA 5 - SMÍCHOV Nabízíme k prodeji stylový a atypicky řešený byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 51 m, situovaný v cihlovém domě v jedné z nejvyhled
Prodej atypického designového bytu 2+kk (51 m),VÝHLED DO ZELENĚ, SKLEP, PRAHA 5 - SMÍCHOV Nabízíme k prodeji stylový a atypicky řešený byt o dispozici 2+kk a podlahové ploše 51 m, situovaný v cihlovém domě v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Prahy 5 Smíchov.
Byt prošel v roce 2021 kompletní a velmi kvalitní rekonstrukcí inspirovanou japonským minimalistickým designem, která klade důraz na čisté linie, funkčnost a maximální využití prostoru.
Díky promyšlenému dispozičnímu řešení, nadstandardnímu vybavení a klidné poloze představuje ideální bydlení pro jednotlivce i páry hledající výjimečný domov v širším centru Prahy.
Jedinečnost této nemovitosti spočívá v netradiční architektuře domu vystavěného ve svahu.
Vstup do bytu se nachází v úrovni -1. podlaží, zatímco hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem je situován v úrovni prvního nadzemního podlaží a nabízí příjemný výhled do zeleně a společné zahrady.
Ložnice je orientována do klidného anglického dvorku, který zajišťuje dostatek soukromí a vytváří příjemnou atmosféru pro odpočinek.
Interiér byl navržen s mimořádným důrazem na kvalitu použitých materiálů a komfort každodenního bydlení.
Součástí rekonstrukce jsou nové dubové velkoformátové parkety, podlahové vytápění, kvalitní odhlučnění a zateplení, nové dřevěné špaletové okenní výplně vyrobené podle původních plánů, elegantní bezobložkové interiérové dveře i kompletně nové rozvody.
https://realt.cz/prodej-byty-atypicky-51-m2-praha-5-1326013
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- atypický
- Plocha
- 51 m²
- Podlaží
- 1. patro
- Konstrukce
- cihlová
- Vlastnictví
- Osobní
- Parkování
- Sklep
Další nabídky v okolí: /prodej/byty/atypicky/praha-5/smichov
