Prodej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, Saská

8 195 000 Kč

Saská 157 16, Bělá, Děčín

Prodej — Dům 1+1, 390 m². Děčín, Bělá, Saská. Cena: 8 195 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. exkluzivní prodej rodinného domu s třemi bytovými jednotkami, s velmi dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, v Děčíně - Bělé, ulici Saská. Jedná se o : - rodinný dům o celkové zastavěné ploše a nádvoří výměry 390m

exkluzivní prodej rodinného domu s třemi bytovými jednotkami, s velmi dobrou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, v Děčíně - Bělé, ulici Saská.

Jedná se o : - rodinný dům o celkové zastavěné ploše a nádvoří výměry 390m2, zateplený, nepodsklepený, s plastovými okny, cca před deseti lety došlo k rekonstrukci rozvodů a střechy - v domě se nacházejí celkem tři bytové jednotky, každá na jednom patře, s celkovou výměrou cca 95m2, vytápění je řešeno plynovým kotlem pro každou bytovou jednotku zvlášť.

V současné chvíli je byt v I.NP obsazen nájemníky - půdu - Pozemek, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 52m2 - Ostatní plochu o celkové výměře 654m2 Parkování je možné buď před domem, nebo na vlastním pozemku.

Celkově je tento dům v dobrém stavu, s udržovaným pozemkem.

V blízkosti se nachází škola, školka, obchody.

Spojení s centrem je velmi dobré.

Proto ho jako vícegenerační, nebo investiční, mohu jen doporučit.

K dispozici bude po dohodě.

Prodej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, SaskáProdej rodinného domu 390 m² saska – Děčín, Bělá, Saská
Typ nabídky
Prodej
Nemovitost
Domy
Dispozice
1+1
Plocha
390 m²
Pozemek
390 m²
Podlaží
Konstrukce
cihlová

Další nabídky v okolí: /prodej/domy/rodinny/decin/bela/saska

Další nabídky v okolí

Pro tyto filtry teď nemáme žádné inzeráty.