Dům na Prodej 5+kk – Praha 6, 147 m²
9 890 000 Kč
Střešovice, Praha
Prodej — Dům 5+kk, 147 m². Praha, Střešovice. Cena: 9 890 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k prodeji exkluzivní vily v prestižní čtvrti Praha 6. Tento řadový rodinný dům s užitnou plochou 147 m² splňuje nároky i těch nejnáročnějších klientů. Jedná se o nízkoenergetické bydlení s plynovým kondenzačním kotlem,
Nabízíme k prodeji exkluzivní vily v prestižní čtvrti Praha 6.
Tento řadový rodinný dům s užitnou plochou 147 m² splňuje nároky i těch nejnáročnějších klientů.
Jedná se o nízkoenergetické bydlení s plynovým kondenzačním kotlem, rekuperací a přípravou na klimatizaci i předokenní rolety.
Domy jsou navrženy s ohledem na pohodlí a funkčnost, poskytují moderní technologie a úsporná řešení, která zajišťují příjemné a efektivní bydlení.
Lokalita nabízí široké možnosti pro sportovní a rekreační vyžití.
V blízkosti se nachází sportovní areál Ladronka a Obora Hvězda a blízkost Šáreckého údolí nabízí oblíbená místa pro in-line bruslení, běh, cyklistiku nebo tenis.
Pro tenisové nadšence jsou k dispozici také kurty TJ Tatran Střešovice.
Pokud máte rádi golf, nedaleko je Golf Club Praha v Motole, kde se nachází jedno z nejstarších golfových hřišť v Česku.
https://realt.cz/prodej-domy-5-kk-147-m2-praha-1535079
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Domy
- Dispozice
- 5+kk
- Plocha
- 147 m²
- Pozemek
- 183 m²
- Podlaží
- —
- Konstrukce
- novostavba
- Novostavba
- U metra Muzeum
Další nabídky v okolí: /prodej/domy/rodinny/praha/stresovice
