Prodej, Rodinný dům 222 m², pozemek 7 330 m², Dvory u Lažišť (Pěčnov)
9 900 000 Kč
Lažiště, Dvory
Prodej — Dům 5+kk, 222 m². Dvory, Lažiště. Cena: 9 900 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Popis nabídky Nabízíme ve výhradním zastoupení exkluzivní nemovitost na samotě nedaleko Prachatic (Husince) v překrásném přírodě. Dům (chalupa) je vhodný nejen k sezonní rekreaci díky klidu samoty a úžasné přírody, ale vzhledem ke
Popis nabídky Nabízíme ve výhradním zastoupení exkluzivní nemovitost na samotě nedaleko Prachatic (Husince) v překrásném přírodě.
Dům (chalupa) je vhodný nejen k sezonní rekreaci díky klidu samoty a úžasné přírody, ale vzhledem ke komfortnímu vybavení a technickému zázemí také k celoročnímu bydlení.
Nemovitost je kompletně zrekonstruována a stavebně osazena kvalitními materiály včetně veškerého vybavení novými technologiemi a nábytkem na míru.
V přízemí domu je velká obývací místnost s kuchyní, jídelním koutem, ložnicí, koupelnou a garáží.
Podkrovní část se dřevěným schodištěm má celkem 3 ložnice s balkonem a prostornou terasou.
Na udržované zahradě se dvěma rybníky s průtočnou vodou se nachází dřevěný domek pro další ubytování, které se nyní využívá jako dílna se skladovacím prostorem, zastřešená pergola s grilovacím pultem, grilem a udírnou.
Nemovitost je napojena na 230/400 V, vlastní vrt 38 metrů, vytápění je řešeno krbovou vložkou s teplovzdušnými rozvody nebo elektrokotlem s podlahovým vytápěním.
Celý objekt je stylově oplocen s pojezdovou branou a zabezpečen alarmem s kamerovým systémem.
https://realt.cz/prodej-domy-5-kk-222-m2-dvory-1559930
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Domy
- Dispozice
- 5+kk
- Plocha
- 222 m²
- Pozemek
- 7 330 m²
- Podlaží
- —
- Konstrukce
- smíšená
- Balkon
- Parkování
Další nabídky v okolí: /prodej/domy/rodinny/prachatice-okres/dvory
