Stavební pozemek v Dobré Vodě u Mrákotína | STARKON a.s – Starkoč
Starkoč
Prodej — Pozemek, 2163 m². Starkoč. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek parc. č. 2615 a 2638/1 o celkové velikosti 2.163 m2 s nádherným výhledem do okolí. Součástí pozemku jsou tři rekreační objekty, u nichž je plánována demolice (vše na základě dohody). Tento pozemek je ideální investicí p
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek parc. č. 2615 a 2638/1 o celkové velikosti 2.163 m2 s nádherným výhledem do okolí.
Součástí pozemku jsou tři rekreační objekty, u nichž je plánována demolice (vše na základě dohody).
Tento pozemek je ideální investicí pro budoucí výstavbu rodinných domů nebo rekreačních objektů.
Je možné rozdělení na tři samostatné parcely (geometrický plán je již připraven) a prodej jednotlivě.
Pozemek se nachází v mírném svahu, který nabízí krásný výhled na okolní krajinu.
Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, což výrazně usnadňuje realizaci stavebních projektů.
Lokalita nabízí kombinaci klidného prostředí a výborné dostupnosti k veškeré občanské vybavenosti, která se nachází v obci Mrákotín (2 km) nebo v historickém městě Telč (9 km).
Okolí je známé svou krásnou přírodou, turistickými trasami a rekreačními možnostmi.
https://realt.cz/prodej-pozemky-2163-m2-starkoc-1865130
- Typ nabídky
- Prodej
- Nemovitost
- Pozemky
- Plocha
- 2 163 m²
- Podlaží
- —
Další nabídky v okolí: /prodej/pozemky/stavebni/kutna-hora-okres/starkoc
