Prodej zahrady 298 m² s chatkou – Pardubice

875 000 Kč

Nové Jesenčany, Pardubice

Prodej — Pozemek, 298 m². Pardubice, Nové Jesenčany. Cena: 875 000 Kč. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o výměře 298 m2, která se nachází v oblíbené zahrádkářské kolonii v Pardubicích - Nové Jesenčany. Pozemek je rovinatý, pečlivě udržovaný a připravený k okamžitému využívání. K dispozic

Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o výměře 298 m2, která se nachází v oblíbené zahrádkářské kolonii v Pardubicích - Nové Jesenčany.

Pozemek je rovinatý, pečlivě udržovaný a připravený k okamžitému využívání.

K dispozici je sezónní voda přímo na pozemku a součástí je také obytná chatka, která je ideální pro odpočinek nebo přespání během letních dnů.

Elektřina zde není zavedena, nicméně je možné využít alternativní zdroje.

Zahrada je vhodná jak pro pěstování ovoce, zeleniny a květin, tak i pro odpočinek, grilování nebo příjemné posezení s přáteli.

Díky skvělé dostupnosti z centra Pardubic se na místo dostanete během několika minut, a přitom si zde můžete užívat naprostý klid a soukromí.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Rádi vám zajistíme také kompletní finanční servis a poradíme s nejvýhodnějším řešením.

Prodej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – PardubiceProdej zahrady 298 m² s chatkou – Pardubice
Typ nabídky
Prodej
Nemovitost
Pozemky
Plocha
298 m²
Podlaží

Další nabídky v okolí: /prodej/pozemky/zahrada/pardubice/nove-jesencany

Další nabídky v okolí

Pro tyto filtry teď nemáme žádné inzeráty.