386 nemovitostí v Praze na prodej – Nové Město
1. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 56 m² — 5 278 000 Kč
2. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 — 12 600 000 Kč
3. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 53 m² — 5 278 000 Kč
4. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 46 m² — 5 278 000 Kč
5. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 44 m² — 5 278 000 Kč
6. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 31 m² — 12 600 000 Kč
7. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 31 m² — 5 278 000 Kč
8. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 155 m² — 12 600 000 Kč
9. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 120 — 12 600 000 Kč
10. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 119 m² — 5 278 000 Kč
11. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 119 m² — 12 600 000 Kč
12. Luxusní byt na Prodej na Praha 9 – 115 m² — 12 600 000 Kč
13. Luxusní byt k prodeji – Praha 1 – Nové Město – 31 m² — 5 991 000 Kč
14. Luxusní byt 2+kk na Prodej, Praha 1 Nové Město – 85 m² — 11 850 000 Kč
15. Exkluzivní byt Nové Město 94 m² – Praha, Nové Město
16. Činžovní dům na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 48,74 m²
17. Byt s terasou 5+kk, Praha 1 – 171 m² — 17 650 000 Kč
18. Byt na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 75 m² — 13 790 000 Kč
19. Byt na Prodej, Praha 1 – Nové Město – 67 m² — 16 344 250 Kč
20. Byt na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 29 m² — 4 556 000 Kč
21. Byt na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 27 m² — 4 799 000 Kč
22. Byt na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 118 m² — 7 536 686 Kč
23. Byt na Prodej – Praha 1 – Nové Město – 27 m² — 4 556 000 Kč
24. Luxusní byt na Prodej Petrská čtvrť – 76 m² – Praha, Nové Město, Petrská — 7 250 000 Kč
25. Byt Masarykovo nábřeží – 112 m² – Praha, Nové Město — 16 834 000 Kč
26. Byt 5+kk s terasou na Prodej, Praha 9 – 149 m² — 5 278 000 Kč
27. Prodej dvougeneračního rodinného domu v Sušici – Praha, Nové Město, Palackého — 6 950 000 Kč
28. Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 23 m², Praha 1 – Nové Město — 7 990 000 Kč
29. Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 24 m², Praha 2 – Vinohrady — 4 000 000 Kč
30. Prodej bytu 3+1 68 m² Spálená, Praha — 12 500 000 Kč
31. Amguema Reality ⋅ Byt ⋅ Prodej bytu 2+kk v ulici Spálena, Doubí ⋅ 2+kk ⋅ – Praha, Nové Město, Spálená — 4 390 000 Kč
32. P1 Prodej stavebního pozemku 1 163 m² Pila – Praha, Nové Město — 2 300 000 Kč
33. Prodej činžovního domu 655 m² Tyršova, Praha – Nové Město — 59 990 000 Kč
34. Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 155 m², Praha 2 – Nové Město — 23 000 000 Kč
35. Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 22 m², Praha 1 – Nové Město {"@context":"http — 6 900 000 Kč
36. Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví, 22 m², Praha 1 — 6 900 000 Kč
37. Prodej bytu 1+kk v osobním vlastnictví 22 m², Praha 1 — 6 900 000 Kč
38. Designový byt v prestižní rezidenci palác Dlážděná v srdci Prahy 1 – Praha, Nové Město, Dlážděná — 15 990 000 Kč
39. Prodej bytu 3 1 68 m² spalena Praha — 12 500 000 Kč
40. Vaclavske náměstí 53 – Praha, Nové Město, Václavské náměstí — 1 380 400 Kč
41. PSN · Jeruzalémská 4 · Byt č. 42 · 3+kk – Praha, Nové Město, Jeruzalémská — 17 537 000 Kč
42. Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 58 m², Praha 1 — 10 498 000 Kč
43. 443460 Prodej bytu 2kk v osobnim vlastnictví 58 m² Praha 1 nové město
44. Výjimečný podkrovní mezonet o ploše 294 m² se dvěma terasami v historickém centru Prahy, Praha — 85 000 000 Kč
45. PSN · Jeruzalémská 4 · Byt č. 51 · 1+kk – Praha, Nové Město, Jeruzalémská — 8 904 000 Kč
46. PSN · Jeruzalémská 4 · Byt č. 25 · 1+kk – Praha, Nové Město, Jeruzalémská — 8 467 000 Kč
47. PSN · Jeruzalémská 4 · Byt č. 26 · 1+kk – Praha, Nové Město, Jeruzalémská — 7 940 000 Kč
48. PSN · Jeruzalémská 4 · Byt č. 34 · 1+kk – Praha, Nové Město, Jeruzalémská — 10 385 000 Kč
Stránka 3 z 9 (386 nabídek)
Předchozí stránka
Stránka 1
Stránka 2
Stránka 3
Stránka 4
Stránka 5
Další stránka
Vše
Prodej
Pronájem
Vše
Byty
Domy
Pozemky
Komerční
Parkování
Filtry
386
nemovitostí v Praze na prodej – Nové Město
Řazení
Nejnovější
Nejstarší
Nejlevnější
Nejdražší
Nejlevnější na m²
Nejdražší na m²
Náhodně
Načítám inzeráty…
Nic neuletí
🇨🇿
cs
cs
info@realt.cz
Monitor realitných nabídek
Nemovitosti v Česku
/
Prodej
/
Praha
/
Nové Město
🇨🇿
cs
cs
Nemovitosti
386 nemovitostí v Praze na prodej – Nové Město | REALT (str. 3)