Pronájem bytu 1+kk s lodžií, Liberec – Ruprechtice – 460 01 Liberec, Ruprechtice
8 000 Kč / měsíc
460 01, Ruprechtice, Liberec
Pronájem — Byt 1+kk, 30 m². 460 01 Liberec, Ruprechtice. Cena: 8 000 Kč / měsíc. Aktuální nabídka na REALT. Pronájem bytu 1+kk s lodžií, Liberec - Ruprechtice Exkluzivně nabízíme k pronájmu velmi pěkný nově zrekonstruovaný byt 1+KK s lodžií o velikosti 30 m² v 1.NP panelového domu, který se nachází ve velmi atraktivní
Pronájem bytu 1+kk s lodžií, Liberec - Ruprechtice Exkluzivně nabízíme k pronájmu velmi pěkný nově zrekonstruovaný byt 1+KK s lodžií o velikosti 30 m² v 1.NP panelového domu, který se nachází ve velmi atraktivní a žádané lokalitě Liberec - Ruprechtice, ul.
Ostravská.
Byt je slunný s hezkým výhledem z lodžie.
Bytová jednotka se skládá z hlavní místnosti, prostorné chodby, velmi malé nové kuchňky (dřez, přenosný indukční vařič), koupelny s WC a sprchovým koutem.
Dřevěné parkety v obytné místnosti, kvalitní lino v kuchyňce a chodbě, dlažba v koupelně.
K bytu je k dispozici sklepní kóje.
Vytápění a ohřev vody společným plynovým kotlem v domě.
U domu je nové hřiště pro děti.
https://realt.cz/pronajem-byty-1-kk-30-m2-liberec-1716014
- Typ nabídky
- Pronájem
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- 1+kk
- Plocha
- 30 m²
- Podlaží
- 1. patro
- Konstrukce
- panelová
- PSČ
- 460 01
- Balkon
- Sklep
Další nabídky v okolí: /pronajem/byty/1-kk/liberec/ruprechtice
