Pronájem bytu 2+1 s balkonem v Plzni na Slovanech, po rekonstrukci – Lednice
13 000 Kč / měsíc
Lednice
Pronájem — Byt 2+1, 60 m². Lednice. Cena: 13 000 Kč / měsíc. Aktuální nabídka na REALT. K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný byt 2+1 (60 m2) s balkonem v žádané lokalitě Slovanská alej v Plzni. Bytová jednotka se nachází ve druhém patře klidného cihlového domu bez výtahu a je členěna na předsíň, kuchyň se spíží,
K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný byt 2+1 (60 m2) s balkonem v žádané lokalitě Slovanská alej v Plzni.
Bytová jednotka se nachází ve druhém patře klidného cihlového domu bez výtahu a je členěna na předsíň, kuchyň se spíží, prostorný obývací pokoj, ložnici, koupelnu a samostatné WC.
V předsíni a ložnici jsou velké vestavné skříně, v obývacím pokoji je knihovna z masivního dřeva, na podlaze jsou položené parkety.
Kuchyně je vybavena na míru zhotovenou kuchyňskou linkou s troubou, pračkou, myčkou, mikrovlnou troubou a plynovou varnou deskou, lednice s mrazákem je samostatně stojící.
Vytápění je dálkové, ohřev vody elektrickým boilerem.
Pro TV a internet je připojen Vodafone (v obývacím pokoji).
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost (galerie Dvořák, škola, školka, MHD, park na Homolce, atd.).
Parkování je možné v klidném vnitrobloku a nebo před domem.
https://realt.cz/pronajem-byty-2-1-60-m2-lednice-235165
- Typ nabídky
- Pronájem
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- 2+1
- Plocha
- 60 m²
- Podlaží
- 3. patro
- Konstrukce
- cihlová
- Vlastnictví
- Osobní
- Balkon
- Parkování
- Sklep
Další nabídky v okolí: /pronajem/byty/2-1/breclav-okres/lednice
