Pronájem nadstandardní bytové jednotky 2+kk s parkováním, Jiřího z Poděbrad, Jihalva Jihlava – Jiřího z Poděbrad – Poděbrady
15 000 Kč / měsíc
Poděbrady
Pronájem — Byt 2+kk, 51 m². Poděbrady. Cena: 15 000 Kč / měsíc. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku 2+kk s privátním parkovacím místem v Jihlavě, ulice Jířího z Poděbrad. Jedná se o zánovní bytovou jednotku ve 2. patře (3. NP) zděné vily v ulici Jířího z Poděbrad. K bytu náleží
Nabízíme k pronájmu nadstandardní bytovou jednotku 2+kk s privátním parkovacím místem v Jihlavě, ulice Jířího z Poděbrad.
Jedná se o zánovní bytovou jednotku ve 2. patře (3.
NP) zděné vily v ulici Jířího z Poděbrad.
K bytu náleží nové soukromé parkovací stání přímo u domu.
Dispozice bytu nabízí jeho obyvatelům prostornou obytnou místnost s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou ložnici.
Všechny prostory bytu jsou přístupné samostatně ze vstupní chodby.
Podlahová plocha bytu je 51 m 2 .
Vytápění bytu zajišťuje úsporný elektrokotel a ohřev vody zaštiťuje el. bojler.
https://realt.cz/pronajem-byty-2-kk-51-m2-podebrady-284352
- Typ nabídky
- Pronájem
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- 2+kk
- Plocha
- 51 m²
- Pozemek
- 51 m²
- Podlaží
- 2. patro
- Konstrukce
- cihlová
- Vlastnictví
- Osobní
- Parkování
Další nabídky v okolí: /pronajem/byty/2-kk/nymburk-okres/podebrady
