Stylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahrady

34 000 Kč / měsíc

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha

Pronájem — Byt 2+kk, 52 m². Praha, Žižkov, U Rajské zahrady. Cena: 34 000 Kč / měsíc. Aktuální nabídka na REALT. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený designový byt o dispozici 2+kk (51,9 m²). Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží citlivě zrekonstruovaného secesního domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova na ulici Rajské

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený designový byt o dispozici 2+kk (51,9 m²).

Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží citlivě zrekonstruovaného secesního domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova na ulici Rajské zahrady.

Historického ducha budovy dokonale doplňuje moderní prosklený výtah.

Z oken bytu se otevírá nádherný, ikonický výhled na Pražský hrad a Staré Město.

Praktická dispozice bytu nabízí promyšlené uspořádání.

Z centrální chodby vstoupíte do koupelny se sprchovým koutem a toaletou a do vzdušného obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem.

Z obývacího prostoru se dále prochází do ložnice, která slouží jako klidová zóna bytu.

Velkým benefitem nemovitosti jsou velmi nízké měsíční náklady na bydlení.

Stylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahradyStylové bydlení – pronájem bytu 2+kk u Riegrových sadů s výhledem na Pražský hrad – Praha, Žižkov, U Rajské zahrady
Typ nabídky
Pronájem
Nemovitost
Byty
Dispozice
2+kk
Plocha
51,9 m²
Podlaží
7. patro
Konstrukce
cihlová
Vlastnictví
Osobní

Další nabídky v okolí: /pronajem/byty/2-kk/praha-3/zizkov/u-rajske-zahrady

Další nabídky v okolí

Pro tyto filtry teď nemáme žádné inzeráty.