Česká, Brno – střed – Brno – město | Pronájem, Byt 2+kk, 69 m²
28 000 Kč / měsíc
Česká
Pronájem — Byt 2+kk, 69 m². Česká. Cena: 28 000 Kč / měsíc. Aktuální nabídka na REALT. Moderní částečně zařízený byt v 5. patře historické budovy s výtahem, dnešní nárožní palác vystavěný ze čtyř středověkých měšťanských domů v 19. století, v samotném centru Brna, přímo na pěší zóně, jen pár kroků od náměstí Svobody a
Moderní částečně zařízený byt v 5. patře historické budovy s výtahem, dnešní nárožní palác vystavěný ze čtyř středověkých měšťanských domů v 19. století, v samotném centru Brna, přímo na pěší zóně, jen pár kroků od náměstí Svobody a mnoha historických památek.
Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s balkonem orientovaným do vnitrobloku, koupelna vybavená sprchovým koutem a toaletou, vstupní hala s dostatkem úložných prostor.
Velká okna, dřevěné podlahy, vestavěné skříně, klimatizace, satelit, internet, videotelefon, mikrovlnná trouba, myčka, pračka.
Kamerový a čipový bezpečnostní systém.
Parkování v podzemní garáži přímo v domě.
Poplatky za služby se hradi zvlášt´ 6 784 Kč/měs.
https://realt.cz/pronajem-byty-2-kk-69-m2-ceska-484874
- Typ nabídky
- Pronájem
- Nemovitost
- Byty
- Dispozice
- 2+kk
- Plocha
- 69 m²
- Podlaží
- 5. patro
- Výtah
- Balkon
- Parkování
- Zařízený
Další nabídky v okolí: /pronajem/byty/2-kk/brno-venkov/ceska
