Продажа · Дома · 146 m², Dolní Dvůr

Dolní Dvůr

Продажа — Дом, 146 m². Dolní Dvůr. Актуальное объявление на REALT.

Продажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní DvůrПродажа · Дома · 146 m², Dolní Dvůr
Тип предложения
Продажа
Объект
Дома
Площадь
146 m²
Участок
1 351 m²
Этаж
Конструкция
cihlová

Другие объявления рядом: /ru/prodej/domy/chalupa/trutnov-okres/dolni-dvur

Další nabídky v okolí

  1. 1. Chalupa v obci Dolní Dvůr v Krkonoších — 11 890 000 Kč
  2. 2. Prodej chalupy 149 m², Dolní Dvůr — 5 790 000 Kč
  3. 3. Prodej krkonošské roubenky – Dolní Dvůr — 8 590 000 Kč