Нерухомість у Horní Loděnice, Olomouc
1. Prodej, byt 3+1 – Horní Loděnice — 1 600 000 Kč
2. Prodej zemědělského objektu – Horní Loděnice — 10 000 000 Kč
3. Prodej skladu, 116,7 m² – Horní Loděnice — 6 900 000 Kč
4. Stavební pozemek v obci Horní Loděnice, okres Olomouc – Olomouc
5. Rovinatý pozemek v obci Horní Loděnice, okres Olomouc
6. Prodej venkovského domu s potůčkem, rybníčkem, lesem a loukou v Horní Loděnici – Horní Loděnice — 14 200 000 Kč
Olomouc
/
Horní Loděnice
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Усі
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Усі
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Нерухомість у Horní Loděnice, Olomouc
Карта
Локація
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Фільтри
Сортування
Найновіші
Найстаріші
Найдешевші
Найдорожчі
Найдешевші за м²
Найдорожчі за м²
Випадково
Нерухомість у Horní Loděnice, Olomouc
Сортування
Найновіші
Найстаріші
Найдешевші
Найдорожчі
Найдешевші за м²
Найдорожчі за м²
Випадково
Načítám výpis…
uk
Нерухомість Чехія
/
Olomouc
/
Horní Loděnice
uk
uk
Нерухомість у Horní Loděnice, Olomouc – актуальні пропозиції | REALT