Продаж · Будинки · 62 m², Drahoňův Újezd

Drahoňův Újezd

Продаж — Будинок, 62 m². Drahoňův Újezd. Актуальне оголошення на REALT.

Продаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův ÚjezdПродаж · Будинки · 62 m², Drahoňův Újezd
Тип пропозиції
Продаж
Об’єкт
Будинки
Площа
62 m²
Поверх

Інші оголошення поряд: /uk/prodej/domy/chata/rokycany-okres/drahonuv-ujezd

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej chaty 55 m², pozemek 313 m² – Drahoňův Újezd, Dřínovská — 20 900 000 Kč
  2. 2. Prodej chaty 55 m² and sup2, pozemek 313 m² and sup2 – Drahoňův Újezd — 1 390 000 Kč
  3. 3. Prodej chaty, Drahoňův Újezd, 55 m² — 1 390 000 Kč
  4. 4. Prodej chaty 55 m², pozemek 313 m² – Drahoňův Újezd — 1 390 000 Kč