Нерухомість у Sázava, Žďár nad Sázavou
1. Prodej rodinného domu Sázava, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou — 8 499 000 Kč
2. Byt 2+kk na Prodej, Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou 1 – Sázava
3. Prodej bytu 2 1 zdar nad sazavou okres zdar nad sazavou byt 2 1 zdar nad sazavou 569 – Sázava — 3 590 000 Kč
4. Prodej bytu 1 1 zdar nad sazavou okres zdar nad sazavou Prodej bytu 1 1 zdar nad sazavou 6 594 – Sázava — 3 300 000 Kč
5. Pronájem bytu 3 1 zdar nad sazavou okres zdar nad sazavou byt 3 1 69 m² zdar nad sazavou 628 – Sázava — 13 000 Kč
6. Pronájem bytu 2 1 nove mesto na morave okres zdar nad sazavou byt 2 1 nove mesto na morave 614 – Sázava — 12 500 Kč
7. Prodej bytu 3 1 zdar nad sazavou okres zdar nad sazavou byt 3 1 zdar nad sazavou 607 – Sázava — 4 598 900 Kč
8. Pronájem bytu 2 kk velké mezirici okres zdar nad sazavou pronájem bytu 2 kk 55 m² velké mezirici 119 – Sázava — 15 000 Kč
9. Pronájem bytu 1+kk 42 m² Sázava — 12 500 Kč
10. Byt 2+1 k pronájmu, Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou 3 – Sázava — 11 500 Kč
11. Komerční nemovitost k pronájmu, Žďár nad Sázavou / Žďár nad Sázavou 1 – Sázava — 15 000 Kč
12. Could Not Connect – Sázava
Žďár nad Sázavou
/
Sázava
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Усі
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Оренда
Продаж
Аукціони та банкрутства
Частки
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Усі
Квартири
Будинки
Ділянки
Комерційна
Паркування
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Нерухомість у Sázava, Žďár nad Sázavou
Карта
Локація
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Фільтри
Сортування
Найновіші
Найстаріші
Найдешевші
Найдорожчі
Найдешевші за м²
Найдорожчі за м²
Випадково
Нерухомість у Sázava, Žďár nad Sázavou
Сортування
Найновіші
Найстаріші
Найдешевші
Найдорожчі
Найдешевші за м²
Найдорожчі за м²
Випадково
Načítám výpis…
uk
Нерухомість Чехія
/
Žďár nad Sázavou
/
Sázava
uk
uk
Нерухомість у Sázava, Žďár nad Sázavou – актуальні пропозиції | REALT