Bất động sản tại Horní Tošanovice, Frýdek-Místek
1. Pronájem skladu 10 000 m² – Horní Tošanovice
2. Pronájem výrobního objektu 6 700 m² Horní Tošanovice
3. Pronájem skladu, 10 947 m², Horní Tošanovice, okres Frýdek – Místek
4. Prodej, pozemek pro komerční využití – Horní Tošanovice
5. Pronájem – průmyslový areál; výrobní a skladovací prostory – Horní Tošanovice
6. CTPark Tošanovice, cena na vyžádání – Horní Tošanovice — 5 500 Kč
7. Pozemek pro komerční výstavbu v obci Horní Tošanovice — 2 265 500 Kč
8. Prodám stavební pozemek v Horních Tošanovicích Kč za m² – Horní Tošanovice — 3 915 000 Kč
9. Prodám stavební pozemek v Horních Tošanovicích Kč za m² – Horní Tošanovice — 5 330 000 Kč
10. Prodej pozemku 952 m² Horní Tošanovice — 1 690 000 Kč
11. Prodej pozemku k bydlení – Horní Tošanovice — 1 690 000 Kč
12. CTPark Tošanovice, Horní Tošanovice
13. Prodej novostavby RD 4+kk, 106 m² – Horní Tošanovice — 7 650 000 Kč
14. Prodej pozemku 4127 m² – Horní Tošanovice — 4 127 000 Kč
15. Pronájem skladu CTPark Tošanovice, okres Frýdek – Místek, 4 000 m² – Horní Tošanovice
16. CTPark Tošanovice – pronájem skladových a výrobních prostor – Horní Tošanovice
17. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 4 028 m²
18. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 110 132 m²
19. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 6 719 m²
20. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Sklady, 236 808 m²
21. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 2 683 m²
22. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 56 632 m²
23. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 56 632 m²
24. Moravskoslezský kraj, Horní Tošanovice – Frýdek – Místek | Pronájem, Skladové prostory, 56 623 m²
Stránka 1 z 2 (40 nabídek)
Stránka 1
Stránka 2
Další stránka
Frýdek-Místek
/
Horní Tošanovice
Thuê
Bán
Đấu giá & Phá sản
Phần sở hữu
Thuê
Bán
Đấu giá & Phá sản
Phần sở hữu
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Căn hộ
Nhà
Đất
Thương mại
Đỗ xe
Tất cả
Căn hộ
Nhà
Đất
Thương mại
Đỗ xe
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Thuê
Bán
Đấu giá & Phá sản
Phần sở hữu
Thuê
Bán
Đấu giá & Phá sản
Phần sở hữu
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Căn hộ
Nhà
Đất
Thương mại
Đỗ xe
Tất cả
Căn hộ
Nhà
Đất
Thương mại
Đỗ xe
Modulové
Interiér
Zahrada
Stavba
Bất động sản tại Horní Tošanovice, Frýdek-Místek
Bản đồ
Vị trí
Středočeský
Jihočeský
Plzeňský
Karlovarský
Ústecký
Liberecký
Královéhradecký
Pardubický
Vysočina
Jihomoravský
Olomoucký
Moravskoslezský
Zlínský
Praha
Bộ lọc
Sắp xếp
Mới nhất
Cũ nhất
Rẻ nhất
Đắt nhất
Rẻ nhất / m²
Đắt nhất / m²
Ngẫu nhiên
Bất động sản tại Horní Tošanovice, Frýdek-Místek
Sắp xếp
Mới nhất
Cũ nhất
Rẻ nhất
Đắt nhất
Rẻ nhất / m²
Đắt nhất / m²
Ngẫu nhiên
Načítám výpis…
vi
Bất động sản Séc
/
Frýdek-Místek
/
Horní Tošanovice
vi
vi
Bất động sản tại Horní Tošanovice, Frýdek-Místek – tin đăng hiện tại | REALT