Bán · 2+1, Český Těšín

1.599.000 CZK

Český Těšín

Bán — Căn hộ 2+1. Český Těšín. Giá: 1.599.000 CZK. Tin đăng hiện tại trên REALT.

Bán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český TěšínBán · 2+1, Český Těšín
Loại giao dịch
Bán
Bất động sản
Căn hộ
Bố trí
2+1
Tầng
Kết cấu
cihlová
Sở hữu
Hợp tác xã

Tin đăng gần đây: /vi/prodej/byty/2-1/karvina-okres/cesky-tesin

Další nabídky v okolí

  1. 1. Prodej bytu 2+1, 45 m², Český Těšín, ul. Kysucká — 1 850 000 Kč
  2. 2. Prodej bytu 2+1 Český Těšín, Smetanova — 3 990 000 Kč
  3. 3. Prodej bytu 2+1 – Český Těšín
  4. 4. Prodej bytu 2+1 – Český Těšín
  5. 5. Prodej bytu 2+1 – Český Těšín
  6. 6. Prodej bytu 2+1, ul. Polní, Český Těšín — 1 700 000 Kč
  7. 7. Prodej bytu 2+1, 68 m², Český Těšín — 3 190 000 Kč
  8. 8. Prodej bytu 2+1 44 m², Český Těšín, Ev.č — 1 500 000 Kč
  9. 9. Prostorný byt 2+1 · Český Těšín · Miriam Ješková — 14 990 000 Kč
  10. 10. Prodej družstevního bytu 2+1 ul. Hornická v Českém Těšíně – Český Těšín, Hornická — 1 900 000 Kč
  11. 11. Byt 2+1 na ul. Božkova – Český Těšín, Božkova — 3 050 000 Kč
  12. 12. Prodej bytu Český Těšín — 2 100 000 Kč
  13. 13. Prodej bytu 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví, Český Těšín – Mánesová — 2 850 000 Kč